Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 19.septembris   Vārda dienu svin: Verners, Muntis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
  » Iesniegumi/Veidlapas
  » Sasniegumi un apbalvojumi
  » Aktuāli
  » Sociālie pakalpojumi
  » Sociālā palīdzība
  » Sociālo lietu komitejas sēdes
  » Sadarbības partneri un atbalstītāji
  » Projekti
  » Kontakti
  » Dzīvokļu komisija
  » Darbības un attīstības stratēģija 2011-2013 gadam
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība









Septembris 2020

P O T C P S S
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30  
  << >> 









Top.LV

Latvijas Reitingi
















> Sociālā palīdzība> Aktuāli





<< Atpakaļ


Cēsīs jaunieši norealizējuši projektu „Otrā iespēja”
2010-12-10 /

 

 

Noslēdzies LR Izglītības un Zinātnes ministrijas 2010.gada Jaunatnes politikas valsts programmas sadaļas „Atbalsts jauniešu centru darbības nodrošināšanai pašvaldībā” Cēsu novada pašvaldības aģentūras „Sociālais dienests” projekts „Otrā iespēja”, kura mērķis bija  uzlabot riska grupas jauniešu dzīves kvalitāti, jauniešiem piedāvājot apgūt jaunas prasmes, iemaņas, iecietību un izpratni, līdzdarbojoties komandā, apgūstot saturīgas brīvā laika pavadīšanas iespējas.

 

Jau rakstot projektu, jauniešu pašu izvēlēta doma bija par datoru iegādi  un ideja, ka viņi varētu sagatavot uzdevumus par atkarībām, citām lietām, kas saistīts ar viņu veselību, meklēt dažādas bildes, kā izskatās cilvēki, kuri lieto narkotikas, kā arī rudenī, atsākoties skolas gaitām, datoru izmantos nepieciešamo materiālu meklēšanai skolai.

 

Šobrīd projekts jau ir realizēts un „Saules takas” apmeklētājiem ir bijusi iespēja apgūt dažādas jaunas prasmes ar datoriem, pašiem izmēģināt spēkus dažādas informācijas meklēšanā, prezentācijas gatavošanā un noformēšanā.

Projekts „Otrā iespēja” dienas centra „Saules takas” darbības nodrošināšanai ir bijis nozīmīgs. Dienas centra nu jau nolietotos datorus varējām aizstāt ar diviem  jauniem datoriem, kā arī ir bijusi iespēja realizēt praktiskas aktivitātes jauniešiem, radošā veidā iegūt zināšanas un motivāciju izmantot datoru mācībām.

Dienas centrs darbojas jau 9 gadus – sākotnēji Cēsu pilsētas domes pakļautībā, vēlāk, līdz ar Cēsu pašvaldības aģentūras „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra” izveidošanu 2007.gada februārī, tā darbību nodrošina un organizē Aģentūra.

Dienas centra mērķgrupa ir jaunieši, kuri saskārušies ar dažāda veida dzīves grūtībām un Aģentūrā saņem sociālo rehabilitāciju un uzvedības korekcijas pasākumus – mākslas terapijas grupas, diskusiju grupas, individuālās konsultācija un citus pakalpojumus.

 

Informāciju sagatavoja:

Iveta Jermolājeva

Cēsu novada pašvaldības aģentūras
"Sociālais dienests"
Sociālā pedagoģe Dienas centrā „Saules taka”
t. 64127884



 




© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv