Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 3.jūlijs   Vārda dienu svin: Benita, Everita, Verita, Sulamīte
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi-1.gada 30.novembris  


Vidzemnieki - produktīvākie Eiropas Savienības (ES) struktūrfondu līdzekļus

Vidzemes reģiona iedzīvotāji labi pratu i izmantot iespējas piesaistīt savu ieceru īstenošanai Eiropas Savienības (ES) struktūrfondu līdzekļus, liecina ANO Attīstības programmas un Finanšu ministrijas pasūtīta pētījuma rezultāti par ES struktūrfondu ietekmi uz teritoriju attīstību Latvijā. Pētījumu veicis Pašvaldību konsultāciju centrs. Pētnieki noskaidrojuši, ka kopumā lielāko ES struktūrfondu finansējumu saņēmis Rīgas reģions - 39% no kopējiem fondu līdzekļiem, savukārt mazākais finansējuma apjoms bijis Latgalei - 10%. Tomēr, rēķinot uz iedzīvotāju skaitu, visvairāk finansējuma piesaistīts Vidzemes reģionā - 219 400 lati uz 1000 iedzīvotājiem, kā arī Kurzemes reģionā - 212 800 lati uz 1000 iedzīvotājiem.  Ilgspējīgas attīstības veicināšanai reģionos, rēķinot uz 1000 iedzīvotājiem, lielākais finansējums Latvijā bijis Vidzemes reģionā - 137 200 lati, bet mazākais - Latgales reģionā - 48 200 lati. Vidzemē labi rādītāji ir arī f inansējuma piesaistē uzņēmējdarbības un inovāciju veicināšanā, cilvēkresursu attīstībā un nodarbinātībā, kā arī lauku un zivsaimniecības attīstības veicināšanā.

Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv