Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 18.februāris   Vārda dienu svin: Kora, Kintija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi-1.gada 30.novembris  


Cēsīs notiks seminārs par tūrisma uzņēmēju iespējām Cēsu pilsētas un rajona attīstībā

Cēsis, 13.12.05.

 

 

Cēsu Izstāžu namā 15.decembrī plkst.14:00 Cēsu Tūrisma informācijas centrs rīko semināru “Tūrisma uzņēmēju loma un iespējas tūrisma produktu veidošanā Cēsu pilsētā un rajonā”. Seminārā piedalīsies ir aicināti Cēsu pilsētas un rajona tūrisma uzņēmēji.  

 

Semināra laikā dalībniekiem būs iespēja uzzināt aktuālo informāciju par Cēsu rajonā realizēto projektu “Baltijas apmeklētāju centri LAT II/ BAC LAT II” un “Via Hanseatica” norisi un nākotnē plānotajām aktivitātēm vietējā, reģionālajā un nacionālajā līmenī. Cēsu 800 gades organizatore Jolanta Borīte iepazīstinās ar jubilejas svētku programmu un informēs par uzņēmēju iespējām iesaistīties tūrisma produktu veidošanā svētku laikā.

 

Semināra ietvaros paredzēts arī grupu darbs un diskusijas par ziemas sezonas tūrisma piedāvājuma attīstību pilsētā un rajonā.

 

Dalība seminārā ir bez maksas. Sīkāka informācija pieejama Cēsu Tūrisma informācijas centrā – Cēsīs, Pils laukumā 1, zvanot pa tālruni 4121815 vai sūtot e-pastu uz info@cesis.lv 

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Baiba Vītiņa

Vidzemes Vēstures un tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste

Tālr.: 41 27755Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv