Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 3.jūlijs   Vārda dienu svin: Benita, Everita, Verita, Sulamīte
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi-1.gada 30.novembris  


Cēsīs gaidāma Askimas pašvaldības delegācija no Norvēģijas

Cēsis                                                                                                     2005.gada 13.decembrī

 

Informāciju sagatavoja Jana Velvele, Cēsu domes sabiedrisko attiecību speciāliste

 

 

Nākošnedēļ 19.decembrī, Cēsu pašvaldībā ieradīsies Norvēģijas Askimas pilsētas delegācija. To vadīs pats Askimas mērs Trugve Vestgārds (Trygve Westgard), Delegācijas sastāvā gaidāmi ierodamies astoņi vadošie Askimas pilsētas pašvaldības pārstāvji.

 

Vizītes laikā viesi tiksies ar pilsētas un rajona vadību, pārrunās iespējamo sadarbību dažādos projektos un Norvēģijas valdības investīciju piesaistē. Pēc saņemtās informācijas norvēģi interesējas par publiskā un privātā sektora sadarbību un iespēju uzsākt sadraudzības kontaktus ar Cēsīm.

 

 Askimas pilsēta savulaik jau ir izteikusi interesi kļūt par sadraudzības pilsētu Cēsīm. Kontakti nodibinājušies pateicoties Cēsu rajona padomes sadraudzībai ar Ostfoldas reģionu Norvēģijā.

 

Plānots, ka viesi Latvijā  uzturēsies no 18.līdz 20.decembrim.Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv