Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.jūlijs   Vārda dienu svin: Lija, Olīvija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi-1.gada 30.novembris  


2.jūnijā notiek Cēsu rajona skolēnu dziesmu un deju svētki

Cēsīs

2006.gada 30.maijā                                                      preses relīze nr. 29

 

Informāciju sagatavojusi Cēsu rajona padomes sabiedrisko attiecību speciāliste Jana Velvele (9249648)

 

Plkst. 19.00 Cēsu Pils parkā notiek Cēsu rajona skolēnu dziesmu un deju svētki. Koncerts „Daudz laimes dzimšanas dienā”, veltīts Cēsu 800 gadei un tajā piedalīsies gandrīz visa Cēsu rajona skolēnu dziesmu un deju kolektīvi:

18.30 svētku dalībnieku gājiens no Cēsu pilsētas stadiona caur Vienības laukumu uz Pils parku; 

19.00 koncerts.

Pasākumā piedalās apmēram 1700 dalībnieku no visa rajona – Drustiem, Jāņmuižas, Jaunpiebalgas, Liepas, Mārsnēniem, Nītaures, Priekuļiem, Rāmuļiem, Raunas, Sērmūkšiem, Skujenes, Stalbes, Straupes, Taurenes, Vecpiebalgas un Cēsīm.

Svētku virsvadītāji Ilga Šķendere un Māris Brasliņš, virsdiriģenti Mārtiņš Klišāns un Valdis Zilvers, scenārija autore un režisore Ginta Traine. Svētku vadītāji būs Pepija Garzeķe (Laila Kirmuška) un Valts Miltovičs.

 

Svētku rīkotāji: Cēsu rajona padome, rajona Izglītības pārvalde un Cēsu pilsētas dome,

 

Sponsori: SIA „NODUS”, SIA „ALTEHS”, a/s „Lode”.

 

Svētku atbalstītāji: Vidzemes vēstures un tūrisma centrs, Cēsu rajona policijas pārvalde un pašvaldības policija, z/s „Kliģēni”, Cēsu kultūras centrs, Drabešu internātpamatskola, Cēsu pilsētas Pastariņa pamatskola un 2.pamatskola, Didzis Brasliņš,  Gintas Traines modes teātris, SIA „Balonu pasaule”.

 

Jau vairāk kā 20 gadus Cēsu rajonā ir tradīcija pavasarī rīkot skolēnu dziesmu un deju svētkus. Kā teica pasākuma organizatori, svētkus nerīkojam vien tajos gados, kad Rīgā notiek Vislatvijas skolēnu dziesmu un deju svētki.Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv