Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 28.februāris   Vārda dienu svin: Skaidrīte, Skaidra, Justs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi-1.gada 30.novembris  


Diskusija par korporatīvo sociālo atbildību.

5.03.2007.

 

Korporatīvās sociālās atbildības iniciatīvas grupa Baltijas valstīs sadarbībā ar Cēsu pilsētas domi 6. martā no 11.00 līdz 13.00 Cēsu pilsētas domes mazajā zālē, organizē apaļā galda diskusiju par korporatīvo sociālo atbildību.

 

Diskusiju, kurā piedalīsies Kurzemes reģiona uzņēmumu pārstāvji, sabiedrisko organizāciju un mediju vadītāji, valsts un pašvaldības organizāciju amatpersonas, vadīs Biznesa augstskolas Turība Sabiedrisko attiecību fakultātes dekāns Andris Pētersons.
Diskusijas mērķis ir veicināt savstarpējo dialogu un sadarbību labklājības celšanai, peļņas palielināšanai un sociāli atbildīgas rīcības popularizēšanai, kā arī stiprināt ieinteresēto pušu sadarbību. Uzņēmējiem būs iespēja iegūt pieredzi, kā plānot un īstenot uzņēmuma korporatīvās sociālās atbildības programmas, lai gūtu maksimālu atdevi.

 Korporatīvā sociālā atbildība ir laba, uzņēmuma vērtības un principus demonstrējoša biznesa prakse, kura apliecina, ka uzņēmums brīvprātīgi ir iekļāvis sociālās, vides un cilvēktiesību vērtības savā ikdienas darbībā un attiecībās ar uzņēmumā iesaistītajām pusēm – darbiniekiem, klientiem, partneriem, vietējo sabiedrību un citiem. “Šobrīd, spriežot par uzņēmējdarbības nākotni, liela uzmanība tiek pievērsta jautājumiem par to, kā samērot biznesa organizācijas un sabiedrības intereses un darboties ilgtermiņā, vairojot savstarpējo uzticību. Tāpēc sociālā atbildība jāuztver un jāizmanto kā mūsdienīgas biznesa vadības instruments,” uzskata Biznesa augstskolas Turība Sabiedrisko attiecību fakultātes dekāns Andris Pētersons, “Uzņēmums, kurs nostājas pret sabiedrību, izput, tāpēc biznesa un sabiedrības laba sadarbība ir neizbēgama.”
Korporatīvās sociālās atbildības iniciatīvas grupa Baltijas valstīs CSR Baltic ir izveidota 2006. gada vasarā, Eiropas komisijas projekta „Korporatīvi Sociālās Atbildības prakses veicināšana mazos vidējos uzņēmumos: KSA Igaunijā, Latvijā un Lietuvā” ietvaros. Grupā patreiz ietilpst Baltijas valstu nevalstiskas organizācijas un uzņēmumi. 
Projekta noslēgumā 2007. gada 24. maijā sadarbībā ar Biznesa augstskolas Turība Sabiedrisko attiecību fakultāti notiks starptautiskā konference par korporatīvo sociālo atbildību „Bizness: Peļņa & Atbildība” II

 Apaļā galda diskusijas notiks: Cēsis, Jelgavā, Daugavpilī un Rīgā.

 Informācijai: Koproratīvās sociālās atbildības iniciatīvas grupas vadītājs Dainis Locāns,

tālrunis: 29267840, e-pasts: info@lbka.lv.Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv