Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 26.februāris   Vārda dienu svin: Evelīna, Mētra, Aurēlija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi-1.gada 30.novembris  


Andrim Putniņam – 75!

Cēsis

4.03.2007.

 

Informāciju sagatavoja Baiba Vītiņa, Vidzemes Vestures un turisma centra Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste (4127755, 26666365)

Andrim Putniņam – 75!

 

Visi interesenti, kuriem bija tas gods pazīt Andri Putniņu, ir aicināti uz atceres pasākumu 6.aprīlī pl.13.00 Cēsu Izstāžu namā. Tā būs satikšanās Andra Putniņa dzimšanas dienas priekšvakarā, klātesot viņa dzimtā novada – Inešu pagasta ļaudīm, un tiem cilvēkiem, kuri viņa dzīvē ieņēma svarīgu vietu.

 

Andris Putniņš Cēsu pilsētas vēsturē ir ievērojams ar aktīvo darbību CATA-s administratīvā centra un kultūras nama izveidē, kas bija Andra mūža sapnis un pilnībā īstenojās 1992.gadā viņa 60 gadu dzimšanas dienā. Trešdaļu sava mūža – 23 gadus - Andris Putniņš ir pavadījis, lai radītu uzņēmumu no kantora līdz apvienības līmenim. Nemitīgi modernizējot un paplašinot ražošanas bāzi un izveidojot vairākas filiāles Latvijā, Andris Putniņš panāk, ka viņa vadītais uzņēmums ar gandrīz 2000 cilvēku lielo kolektīvo kļūst par lielāko transporta uzņēmumu Vidzemē. Aizvien cerību pilns lūkojies nākotnē, Andris Putniņš savā uzņēmumā bija izveidojis tādu kā savu pasauli, kas „tajos laikos” bija diezgan neparasti, pārdroši un izaicinoši. Bet citādi viņš neprata, jo viņam bija svarīgi, lai cilvēki viņa veidotajā pasaulē dzīvotu pilnskanīgi un justos droši un pasargāti. Arī ikdienā viņa tuvie un svarīgie cilvēki saņēma šo paļāvības, drošuma un pleca sajūtu.

 

Citi Andri atceras saistībā ar Piebalgu, jo, pats būdams piebaldzēns, licis daudziem šo novadu iemīlēt. Vēl kāds, atceroties stalto, rosīgo un neatkarīgo cilvēku, sāk runāt par bitēm, kas bija Andra dzīves lielā aizraušanās.

 

Andra Putniņa 75 gadu atcerei Izstāžu namā būs apskatāma arī izstāde, iepazīstot Andri Putniņu ne tikai kā Cēsu lielākā autotransporta uzņēmuma veidotāju un vadītāju, bet arī kā radošu personību, dziļi inteliģentu cilvēku, kura dzīvē būtisku lomu spēlēja arī dzeja un teātris.

 

Tiksimies un atcerēsimies Andri Putniņu 6.aprīlī pl.13.00 Cēsu Izstāžu namā!

 

Uz tikšanos aicina Inese Rutmane un Cēsu Vēstures un mākslas muzejs.

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv