Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 11.augusts   Vārda dienu svin: Olga, Zita, Liega, Zigita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi-1.gada 30.novembris  


Atkritumus Cēsu vecpilsētā savāc modernāka automašīna

Ziemeļvidzemes atkritumu apsaimniekošanas organizācija (ZAAO) veic sadzīves atkritumu savākšanu Cēsu pilsētas vecpilsētā. Vecpilsēta ir īpaša, jo atkritumi tiek savākti pēc laika grafika katru darba dienu un katram iedzīvotājam pašam jāaiznes savi atkritumi līdz automašīnai noteiktā laikā.

 

ZAAO ik gadu atjauno savu autoparku, nomainot vecākās automašīnas pret jaunām. Sākot ar šo nedēļu (18.02.) atkritumu savākšanai Cēsu vecpilsētā tiek norīkota VOLVO FL sērijas automašīna, kura ir daudz pievilcīgāka un drošāka, tā mazāk piesārņo apkārtējo vidi, tai ir palielināta motora jauda, kā arī veikti uzlabojumi, kas ievērojami atvieglo automašīnas vadīšanu un samazina trokšņu līmeni. Šī automašīna nomaina savu laiku nokalpojušo SCANIA automašīnu, kas līdz šim strādāja vecpilsētā.

 

Informāciju sagatavoja:

 

Ieva Tabūne

SIA ZAAO Mārketinga daļas vadītāja

Tālr. 642 81250

Mob. tālr. 29160484

E-pasts: ieva@zaao.apollo.lv  

 

Andis Liepiņš

SIA ZAAO Ražošanas daļas vadītājs

Tālr. 64281250

Mob. tālr. 26307331

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv