Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 22.februāris   Vārda dienu svin: Ārija, Rigonda, Adrians
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi-1.gada 30.novembris  


ZAAO atskatās uz paveikto sabiedrības izglītošanā

SIA „Ziemeļvidzemes atkritumu apsaimniekošanas organizācija”(ZAAO) izdevusi brošūru „ZAAO sabiedrības izglītošanas pieredze un sadarbība atkritumu apsaimniekošanas jomā Ziemeļvidzemē”.

 

Brošūrā sniegta informācija par atkritumu apsaimniekošanas sistēmā iesaistīto pušu atbildību un pienākumiem. Materiālā apkopotas labākās idejas un veiksmīgākie prakses piemēri sabiedrības izglītošanā un informēšanā, kā arī iespējām uzlabot sadzīves atkritumu apsaimniekošanas sistēmu Ziemeļvidzemes reģionā un Latvijā kopumā.

 

Informatīvais materiāls būs noderīgs ikvienam, kam rūp vides jautājumi. Uzņēmums to izplatīs Ziemeļvidzemes reģiona izglītības iestādēs un bibliotēkās, brošūra būs  pieejama ZAAO birojos Valmierā, Cēsīs un Limbažos.

 

ZAAO Ziemeļvidzemes reģionā strādā jau 10 gadus un šajā laikā uzkrāta ievērojama pieredze dažādu atkritumu veidu apsaimniekošanā, kā arī sabiedrības informēšanas un vides izglītības jomā. Regulāri tiek organizētas dažādas vides izglītības aktivitātes reģiona izglītības iestādēm un informatīvi izglītojoši pasākumi pašvaldībām, iedzīvotājiem un uzņēmumiem.

 

Materiāls izstrādāts projekta „Pieredze, sadarbība, jauni izaicinājumi vides izglītībā atkritumu apsaimniekošanā Ziemeļvidzemē” ietvaros ar Latvijas vides aizsardzības fonda  finansiālu atbalstu.

 

SIA ZAAO ir pašvaldību dibināta organizācija ar mērķi sniegt kvalitatīvus atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus Cēsu, Limbažu, Valkas un Valmieras rajonos. Uzņēmums veido uz ilgtspējīgu attīstību balstītu atkritumu apsaimniekošanas sistēmu, ar to saprotot ne tikai apkārtējai videi un cilvēkiem drošu atkritumu savākšanu un noglabāšanu, bet arī atkritumu šķirošanu un dabas resursu taupīšanu.

 

Informāciju sagatavoja:

 

Kaspars Pabērzs

SIA ZAAO attīstības daļas vad. vietn.

Tālr. 642 81250

Mob. tālr. 29121093

E-pasts: kaspars.paberzs@zaao.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv