Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.aprīlis   Vārda dienu svin: Anita, Anitra, Zīle
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi-1.gada 30.novembris  


Cēsu Valsts ģimnāzijā viesosies Latvijas sieviešu basketbola izlases galvenais treneris un aicinās skolēnus kļūt sportiskākiem un piedalīties “ZZ Čempionātā”

31.martā, Cēsu Valsts ģimnāzijā, plkst. 11.30, sporta stundu vadīs Latvijas sieviešu basketbola izlases galvenais treneris Ainārs Zvirgzdiņš, lai aicinātu skolēnus kļūt sportiskākiem un pieteikties ZZ Čempionātam.

Šogad slavenie sportisti - spēkavīrs Raimonds Bergmanis, SK “Cēsis” un Latvijas sieviešu basketbola izlases galvenais treneris Ainārs Zvirgzdiņš, kamaniņu braucējs Jānis Miņins, basketboliste Aija Brumermane, škēpmetējs Ainārs Kovals, hokeja kluba “Dinamo Rīga” hokejisti Lauris Dārziņš un Armands Bērziņš vadīs sporta stundas Cēsīs, Ogrē, Kuldīgā, Valmierā un Rīgā. Sportisti stāstīs par savu pieredzi, sporta lomu viņu dzīvē un aicinās jauniešus piedalīties dažādās sportiskās aktivitātēs arī ārpus skolas savā brīvajā laikā.

„Jau trešo gadu pēc kārtas dodam startu skolēnu gaidītākajam un aizraujošākajam notikumam skolas dzīvē – „ZZ Čempionātam – Rādi klasi!” Tā popularitāte aug ar ik gadu un pulcē aizvien vairāk un vairāk dalībnieku un arī līdzjutēju. Patiess prieks, ka mūsu ideju katru gadu atbalsta tik daudz slavenu un talantīgu Latvijas sportistu. Viņu pieredze un pozitīvais piemērs iedvesmo jauniešus ļauties izaicinājumam un sportiskam azartam”, pauž viena no akcijas rīkotājiem Zelta Zivtiņas zīmola vadītāja Nora Kalniņa.

Jolanta Purvišķe, Reebok Baltic pārstāve par akciju piebilst: “Reebok pateicas visiem sportistiem, kas iesaistījās šajā projektā un ir gatavi dalīties ar savu pieredzi skolēnu vidū. Izdarot pareizās izvēles, varam pasaulei un sev dot ļoti daudz.  Reebok aicina ikvienam izvēlēties iesaistīties sportiskajā dzīvē, būt aktīvākiem, uzvarēt kūtrumu un apliecināt savu personību ar labiem darbiem un prieku."

Līdz ar slaveno sportistu viesošanos skolās, klases tiks aicinātas pieteikties skolēnu vidū jau iecienītajām un populārajam sporta un kultūras festivālam “ZZ Čempionāts”, kur 6.-8. un 10.-11.klasēm līdz 30.martam jāiesūta savs pieteikums un radošais uzdevums, piereģistrējoties www.zzcempionats.lv. Labākās 80 klases (40 katrā klašu grupā) no katra reģiona (Vidzemes, Zemgales, Latgales, Kurzemes un Rīgas) sacentīsies sportiskās un atraktīvās pusfināla sacensībās reģionos no 20.aprīļa līdz 8.maijam, bet galvenās sacensību balvas – ceļojumi uz Horvātiju un “Heide park” Vācijā, tiks izcīnītas fināla sacensībās Rīgā, Vērmanes dārzā.

Akciju “Slaveni sportisti vada sporta stundas” un skolēnu kultūras un sporta festivālu “ZZ Čempionāts – Rādi klasi!'” organizē jauniešu organizācija „Avantis” sadarbībā ar populārāko priekšapmaksas sarunu karti Latvijā “Zelta Zivtiņa”.

Atbalsta: Reebok.

Papildus informācijai:

Ilze Ieviņa, „Avantis”,

Tel.67317464,

Mob.t.29227849; e-pasts: ilzeievina@inbox.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv