Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.jūlijs   Vārda dienu svin: Antra, Adele, Ada
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi-1.gada 30.novembris  


Grāmatu virpulis 2010

Pirmo reizi  tas noritēs šogad no 22. – 24. oktobrim Rīgas Latviešu biedrības (RLB) namā un tās nosaukums būs ”Grāmatu virpulis 2010” – lieliem un maziem. Tas sāksies piektdien plkst.10.00 un ilgs trīs dienas.

Laikā, kad arvien vairāk aizraujamies ar jaunajām tehnoloģijām un informāciju uzņemam no datoru un citiem ekrāniem milzīgos daudzumos, RLB aicina cilvēkus pabūt kopā ar grāmatu un iemācīt arī savus bērnus to mīlēt, jo grāmata bieži var kļūt par dzīves padomdevēju un draugu. “Grāmatu virpulī 2010” piedalīsies vairāk nekā 20 grāmatu izdevēji un tirgotāji, kas grāmatām solījuši draudzīgas cenas. Visas trīs dienas darbosies arī grāmatu maiņas galds un mākslas izstādes.

Sestdien un svētdien no plkst.12.00 – 16.00 darbosies  radošās darbnīcas  bērniem  no  5 – 12 gadu vecumam. Kamēr vecāki iepazīsies ar grāmatām, bērni varēs zīmēt, apgleznot ģipša saulītes, klausīties dzejoļus vai minēt mīklas un, protams, izvēlēties sev grāmatu tirdziņā, vai par labu veikumu saņemt to dāvanā. Radošās darbnīcas vadīs Saules muzeja speciālisti, pasaku meistari no Liepājas, žurnāla “Ezis” un “Zīlīte” autori. Garlaicīgi te nebūs nevienam.

Iepirkties grāmatu tirdziņā varēs piektdien un sestdien no plkst.10.00 – 18.00, bet svētdien no plkst. 10.00  - 17.00.

Ieeja sarīkojumā par ziedojumiem Rīgas Latviešu biedrībai.Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv