Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.jūlijs   Vārda dienu svin: Antra, Adele, Ada
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi-1.gada 30.novembris  


Jauktais koris WENDEN dzied Latvijai

Godinot Latviju un apliecinot patriotismu un mīlestību tai, Cēsu Kultūras un Tūrisma centra (CKTC) jauktais koris „WENDEN” (diriģente: Marika Slotina – Brante) 20.novembrī, plkst.19.00 sniegs Latvijas Republikas Proklamēšanas gadadienai veltītu koncertu Jaunalūksnes pagasta Kolberģu tautas namā.

 

Koncertā tiks atskaņota viena no trim koncertuzveduma „TE IR TĀ VIETA” versijām, kura ir veidota atbilstoši 18.novembra tematikai.

 

Tā nav vienkārša kora dziesmu atdziedāšana, jo programmā tiek ietverta arī oratormāksla, kuru lieliski veic kora dalībnieki.

 

1h garajā koncertprogrammā tiks aptverta plaša sajūtu un emociju gamma, izdziedot gan latviešu kora mūzikas klasikas „pērles”, piemēram, E.Dārziņa „Lauztās priedes”, „Ciānas Bērni”, J.Vītola „Beverīnas dziedonis”, „Gaismas pils”, gan mūsdienu komponistu skaņdarbus – R.Paula „Tad, kad latvieši iet Dievu lūgt”, Z.Liepiņa „Mātes karogs”, Z.Liepiņa „Svētī debesīs šo zemi” u.c.

 

CKTC jauktā kora „WENDEN” sastāvā ir izskoloti vairāki solisti, kuri rādīs savu dziedātprasmi arī šajā koncertā. Koncertprogrammu ar solo intermēdijiem papildinās Madars  Altens, Alise Aļļēna, Romāns Feoktistovs, Osvalds Simanovičs un Gatis Jermacāns.

 

KORA DEVĪZE: „Wendeniešu dzīves ceļu vienmēr ir pavadījusi nenogurstoša darba griba, stiprs entuziasms, gaiši vārdi un ar mīlestību izdziedāta dziesma. Dziesma, kas uzmundrina garu, sasilda sirdi un pacilā dvēseli. Arī tāda dziesma, kas balsta bēdās, remdina sāpēs un veldzē skumjās. Un ir jābūt kaut mazliet trakam uz dziesmu, lai to visu spētu izdziedāt citiem.

 Laikam tādi arī mēs esam...jo...TIE ESAM MĒS!”

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

CKTC jauktā kora „WENDEN” diriģente

Marika Slotina – Brante

marika.slotina@inbox.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv