Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 1.jūnijs   Vārda dienu svin: Biruta, Mairita, Bernedīne
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi-1.gada 30.novembris  


Deju kolektīva „Randiņš” izlaiduma koncerts „Es šodien dejošu sev”

Deju kolektīvs „Randiņš” visus ielūdz uz izlaiduma koncertu “Es šodien dejošu sev” 15.maijā plkst.16:00 CATA Kultūras namā.

 

Par tradīciju ir kļuvis Cēsu Kultūras centra skolēnu un jauniešu tautas deju kolektīva „Randiņš” izlaiduma koncerts pavasarī, kurā tiek sumināti 9.klašu absolventi, kā arī apsveikti jaunpienācēji. Skatītājiem un dalībniekiem izlaidums izvēršas par skaistu un interesantu koncertu, kuram katru gadu tiek speciāli gatavota programma un iestudētas jaunas dejas.

 

Kā pastāstīja kolektīva mākslinieciskā vadītāja un horeogrāfe Sandra Jonaite, šogad koncerta vadmotīvs būs pārdomas par cilvēciskajām vērtībām, par to, ko iemāca mums dzīve un kā katrs mēs nonākam pie atziņām - caur deju, caur pārdomām, klusumu vai cilvēku attiecībām. Koncerta pārsteigums būs absolventu dejas kopā ar visiem vecuma grupu dejotājiem.

 

Šogad arī ir rekordliels jaunpienācēju skaits - 22 dejotāji, savukārt kā absolventi tiks veikti 13 bērni, no kuriem 9 jau dejo kolektīvā no 1.klases.

 

Biļetes varēs iegādāties pirms pasākuma norises vietā, biļetes cena: Ls 1, - ; skolēniem, pensionāriem Ls 0,70 –

 

Uz tikšanos Randiņā!

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr. 64127636; 28342115

E – pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv