Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.jūlijs   Vārda dienu svin: Zaiga, Asne, Asna
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi-1.gada 30.novembris  


Iznācis Cēsinieku kluba pavasara mēnešraksts

Internetā var iepazīties ar biedrības Cēsinieku klubs pavasara mēnešrakstu, kurā var uzzināt par aktualitātēm šajā pavasarī – veiksmīgi iesāktiem un pabeigtiem iniciatīvas projektiem. Mēnešrakstu var lejupielādēt Cēsu mājas lapā šeit.

 Jaunajā mēnešrakstā vairāk lasiet par Cēsinieku kluba realizēto projektu - Cēsu novada bērnu un jauniešu teātra trupu Mums ir ko teikt!, kas tika īstenota ar Šveices Konfederācijas un Latvijas Republikas finansējumu. Projekts iesākās pagājušās gada pavasarī un nupat ir noslēdzies. Šajā numurā atskats uz gada garumā paveikto un sasniegto, kā arī projekta komandas, teātra trupas, sadarbības partneru, draugu un atbalstītāju viedokļi.

 Aizsācies jau trešais projekts, kura mērķis ir vērst sabiedrības uzmanību uz jauniešu aizplūšanas problēmas mazināšanu mazpilsētās. Projekts ieguvis nacionālu statusu – nu jau iesaistītas trīs Latvijas mazpilsētas – Cēsis, Saldus un Talsi. Šoreiz mēnešrakstā neliels atskats uz Keep our brains at home 3 atklāšanas pasākumu Cēsīs šogad 25. februārī, kā arī projekta turpmākie plāni veidotāju un dalībnieku viedokļos.

 Izdevuma noslēgumā bilžu galerija – neliels atskats uz teātra trupas projekta Mums ir ko teikt! notikumiem gada garumā.

 Cēsinieku klubs ir domubiedru organizācija, kas apvieno esošos un bijušos cēsniekus – savas dzimtās pilsētas patriotus. Kluba biedri sanāk kopā, lai gūtu pozitīvas emocijas un uzturētu saikni ar Cēsīm, kā arī ģenerē un realizē radošus projektus, lai brīvprātīgi un pašaizliedzīgi palīdzētu Cēsīm kļūt par modernu, attīstītu un atpazīstamu pilsētu Latvijā un Eiropā.

 

Saite uz mēnešrakstuAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv