Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 4.jūnijs   Vārda dienu svin: Elfrīda, Sintija, Sindija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi-1.gada 30.novembris  


Seminārs naktsmītnēm "Liec lai internets pārdod tavu naktsmītni!"


Aicinām Cēsu un apkārtnes naktsmītņu īpašniekus, darbiniekus un citus interesentus apmeklēt praktisku semināru „Liec, lai internets pārdod tavu naktsmītni!”,kas notiks 10.decembrī plkst. 10:00 Cēsu Jaunās pils Semināru zālē, Pils laukumā 9.

Semināra laikā tiks prezentēta viens no pasaules vadošajiem naktsmītņu rezervāciju portāliem www.Booking.com, kurš, lai palīdzētu tieši Latvijas naktsmītnēm palielināt nakšņotāju skaitu, šobrīd ir izveidojis arī savu biroju Rīgā. Tās naktsmītnes, kuras jau ir atrodamas šajā vietnē, varēs uzzināt, kā vēl optimālāk izmantot portāla piedāvātās sadarbības iespējas, kā arī rast atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem, kas radušies līdzšinējās sadarbības laikā.

Jau kādu laiku tūristiem ir pieejams naktsmītņu rezervācijas dienests www.cesishotel.lv, kas piedāvā savus pakalpojumus tiem tūristiem, kas vēlas nakšņot tieši Cēsu apkārtnē. Savā prezentācijā rezervāciju dienesta darbinieki liks uzsvaru uz tādu būtisku lietu, kā internetā norezervēto nakšņošanas pakalpojuma kvalitātes sabalansētību ar cenu.

Sākot ar jauno gadu Cēsu tūrisma lapā tūristu ērtībai tiks iestrādāta vēl viena iespēja norezervēt īpašos Cēsu atpūtas piedāvājumus. Jaunais portāls www.eventsCesis.lv piedāvās komplektus, kuros iekļautas dažādas aktivitātes garākai vai īsākai atpūtai Cēsīs un apkārtnē. Semināra laikā naktsmītņu īpašnieki tiks iepazīstināti ar vietnes darbības principiem un iespējām ievietot savu informāciju šajā portālā.

Ziema ir pateicīgs laiks, lai ļoti aktīvi darbotos interneta vidē, kas jau pēc pāris mēnešiem rezultētos ar apmeklētāju skaita pieaugumu.

Visus interesentus aicinam jau iepriekš iesūtīt jautājumus par semināra tēmām, kā arī pieteikties semināram atsūtot dalībnieka vārdu un naktsmīnes nosaukumu līdz 2012.gada 6. decembrim uz e-pastu info@cesis.lv  vai piezvanot uz tālruņiem 64121815, 28318318.

Semināra dalības maksa ir 1,50Ls.

Noslēgumā būs kafija un diskusijas. Iesakam līdz ņemt arī savus portatīvos datorus vai citas mobilās ierīces.

Ilustratīvais foto: no viesnīcas "Kārļamuiža" arhīva


Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv