Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 6.jūnijs   Vārda dienu svin: Ingrīda, Ardis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2005.gada 1.februāris  


Spēlēju dancoju Pirtsupītes ielejā

Ir sākta detālplānojuma izstrāde graviņai, kas atrodas starp Lenču, Palasta, Glūdas un Viestura ielām, jeb Pirtsupītes ielejai, kā to dēvē cēsnieki. Šāda plānojuma izstrāde nozīmē, ka tiks noteikta šīs teritorijas turpmākā attīstība – kādas funkcijas tā pildīs, kāda veida apbūve tur būs atļauta. Jau 1988.gada pilsētas ģenerālajā plānā minēta iecere šajā vietā būvēt brīvdabas estrādi. Vai pēc nepilniem divdesmit gadiem domas par šīs vietas turpmāko izmantojumu ir mainījušās?

Domes Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja Inta Ādamsone atzīst, ka iecere būvēt Pirtsupītes ielejā brīvdabas estrādi, joprojām ir aktuāla. – „Tā ir pateicīga veida plašāka atpūtas kompleksa veidošanai. Veicot detālplānojumu teritorijai ir paredzētas divas funkcijas: viena- lieliem masveida pasākumiem, bet starplaikos- iedzīvotāju atpūtai un rekreācijai. Te varētu būt brīvdabas estrāde, bērnu spēļu laukumi, veloceliņi un distanču slēpošanas trase ( ziemā) aktīvās atpūtas cienītājiem. Taču pirms uzsākt detaļplānojuma izstrādi ir ļoti svarīgi uzzināt pilsētas iedzīvotāju domas un priekšlikumus – ko cēsnieki grib redzēt šajā teritorijā ,” uzsver I. Ādamsone. Tāpēc cienījamie lasītāji, lūdzu, izsakiet savas domas un priekšlikumus par Pirtsupītes ielejas turpmāko izmantojumu. Jūsu idejas būs gaidītas un ņemtas vērā. Priekšlikumus var izteikt piezvanot uz Attīstības plānošanas nodaļu pa telefonu 4124702, vai iesniedzot savus priekšlikumus domes Iedzīvotāju apkalpošanas centrā, vai sūtot tos pa e-pastu iac@dome.cesis.lv.

Lūgums iedzīvotājiem aktīvāk iesaistīties diskusijā par šo jautājumu. Kā atgādina plānotāja Zaiga Jēkabsone, pagājušajā gadā notika sabiedriskā apspriešana par ieceri būvēt Pirtsupītes ielejā vieglas konstrukcijas brīvdabas estrādi. Savu viedokli izteica tikai četri cēsnieki, kas kopumā ieceri atbalstīja, ar piebildi, ka nevajadzētu mainīt graviņas reljefu.Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv