Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.jūlijs   Vārda dienu svin: Zaiga, Asne, Asna
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 1.februāris  


Vērtīga uzvara

Vērtīga uzvara

 

   Svarīgu uzvaru izbraukumā LBL spēlē izcīnīja „Cēsis/Remarks” basketbolisti, kas ar 82 : 77 pārspēja „Kursa MRU”. Mūsu komandā krietni izretināts garais gals, Andris Umbraško vēl turpina veseļoties pēc kājas operācijas, bet Kristaps Šurkus saņēmis piedāvājumu no kāda Zviedrijas kluba un steigšus devies prom.  Tāpēc zem groziem kārtīgi pacīnīties nācās Eināram Bučam un Mārtiņam Knostenbergam. Vairāk spēles laika tika arī jaunam centram Dāvim Rozītim.

   Spēli veiksmīgāk sāka „Kursas” basketbolisti, kas pēc pirmajām divām ceturtdaļām bija guvuši sešu punktu pārsvaru. Taču trešajā ceturtdaļā cēsnieki šo pārsvaru sadeldēja un panāca 8 punktu pārsvaru. Mača galotnē uzvara tika prasmīgi nosargāta.  Rezultatīvākie „Cēsis/Remarks” spēlētāji bija Sergejs Kiseļovs – 20, Raimonds Eglītis – 16 un Ivo Pūce – 14 punkti.

   Cēsu komanda ar 16 uzvarām un 7 zaudējumiem, stabili turas LBL turnīra tabulas otrajā vietā, tuvākajiem sekotājiem Jūrmalas komandai ir par trim uzvarām mazāk. Nākošo spēli mūsējie aizvadīs 4.februārī izbraukumā ar „Ventspils augstskolu”.Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv