Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.jūlijs   Vārda dienu svin: Uldis, Ulvis, Sandis, Sandijs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 1.februāris  


Izstādei „Cēsu uzņēmējs 2008” pieteikušies gandrīz ceturtā daļa dalībnieku

Jau zināms, ka no 25. līdz 27.aprīlim Cēsīs notiks gadskārtējā Vidzemē populārākā izstāde „Cēsu uzņēmējs 2008”. Pēc organizatoru sniegtās informācijas salīdzinājumā ar pagājušo gadu notiek daudz savlaicīgāka dalībnieku pieteikšanās. Uz šodienu pieteikušies ir gandrīz ceturtā daļa no tradicionālā dalībnieku sastāva, tas ir apmēram 25.

„Vidēji katru gadu izstādē piedalās ap 100 – 120 dalībnieku” pastāstīja viens no izstādes organizatoriem Cēsu rajona padomes izpilddirektora vietnieks Lotārs Dravants, „tradicionāli pieteikšanos organizējam no februāra līdz pat aprīļa vidum. Bet šogad to uzsākām ātrāk, jo jau gada sākumā bija pastiprināta interese no potenciālo dalībnieku puses. Uz šodienu dalības anketas ir aizpildījuši 12 uzņēmumi, bet aizrunātas jau tuvu 30 stendu vietas”.

Nākamā organizatoru darba grupas sēde notiks 4.ferbuāri Cēsu rajona padomē. Tajā pārrunās šī gada logo dizainu, izstādes saukli un citus organizatoriskos jautājumus.

 

Cēsu rajona padome uzņēmējdarbības izstādi „Cēsu uzņēmējs” rīko ik gadu pavasarī sadarbībā ar uzticamajiem partneriem a/s CATA un LTRK Cēsu nodaļu. Šogad izstāde notiks jau 14.reizi. Tā plaši pazīstama ne tikai Vidzemē, tās vārds plaši izskan visā valstī. Izstāde „Cēsu uzņēmējs” ir vecākā un tradīcijām bagātākā izstāde Vidzemē, kura ik gadu piesaista vairāk kā 100 uzņēmumu, iestādes un organizācijas. Izstāde ir ļoti iecienīta, tās apmeklējums vidēji ir 6000 skatītāju.

 

Jana Velvele

Cēsu rajona padomes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

29249648

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv