Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.aprīlis   Vārda dienu svin: Dzinta, Zinta, Vīlips, Filips
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 1.februāris  


Visi aicināti 1.februārī uz tautas slēpojumu „Apkārt Gaiziņam”

Visi, kas draugos ar ziemu un slēpošanu, ir aicināti 1. februārī uz tautas slēpojumu „Apkārt Gaiziņam”.

 

Slēpojuma distanču garumi 4-16km atkarībā no vecuma grupas. Dalībnieku vecuma grupas sākot no 7 gadu bērniem līdz neierobežotam vecumam.

 

Iepriekšēja online reģistrācija līdz 31. janvārim plkst.15:00 SBK „Cēsis” mājas lapā: www.rollertour.lv. Tur arī atrodams sacensību nolikums un aktuāla informācija par slēpojumu.

 

Lai nebūtu lieki jādrūzmējas slēpojuma trasē, tad iepriekšējā reģistrācija tiek slēgta pēc 400 reģistrētajiem dalībniekiem. Nenokavējiet.

 

Šogad Latvijas Gaiziņā dabīgā vieta sega vietām sasniedz pat 30cm un nerada šaubas par slēpojuma sarīkošanas iespējām. Slēpojuma starts un finišs – pie Golgāta nogāzes, trase ved pa Gaiziņa kalna piekāji un uzved arī līdz pašai Gaiziņa virsotnei, kur varēs sajust arī Latvijas „kalnu gaisu”.

 

Iepriekšējā gada slēpojumā Apkārt Gaiziņam uzvarēja 15 kārtējais Latvijas čempions distanču slēpošanā Gulbenietis Jānis Paipals (ar rezultātu 44:20,5) aiz sevis atstājot olimpieti Raivi Zīmeli.

 

Neatkarīgi no tā vai tu esi jauns vai vecs, liess vai trekns, stiprs vai švaks, profesors vai prokurors, un ja tev patīk aktīva atpūta svaigā gaisā, tad esi aicināts 1.februāri uz tautas slēpojumu “Apkārt Gaiziņam 2009”

 

Slēpojumu organizē slēpošanas-biatlona klubs „Cēsis”.

Balvas no „Sportland” un „Rossignol”

Slēpju serviss no „Sportland”

Rezultātu apstrāde no „Cēsu Olimpiskā centra”Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv