Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 10.augusts   Vārda dienu svin: Brencis, Audris, Inuta
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 1.februāris  


Draudzības spēles 5-6 gadīgajiem bērniem

Draudzības spēles  5-6 gadīgajiem bērniem

 

Cēsu pilsētas 3.pirmsskolas izglītības iestādes un Cēsu 2.pamatskolas pirmsskolu grupu 5-6 gadīgo bērnu Draudzības spēles fiziskās attīstības skolotājas  Rasas Siliņas vadībā  notiek jau otro gadu.  27. februāra  vakarā bērnu čalas pieskandināja  Cēsu 2.pamatskolas sporta zāli. Pirmsskolas bērniem būt skolā, sportot kopā ar vienaudžiem un  vecākiem lielajā sporta zālē ir  īpašs notikums. Tā ir iespēja  izjust skolas elpu,  sporta zāles plašumu, apjaust savu varēšanu. Rasas Siliņas vadībā  bērni pāros ar vecākiem piedalījās dažādās  veiklības stafetēs,   izpildīja uzmanības  vingrinājumus, izmēģināja lielo sporta inventāru.  Pasākuma organizēšanā iesaistījās viss 2.pamatskolas kolektīvs. Skolotāja Laila Meluškāne un vecāko klašu meitenes iejutās  gadalaiku rūķu tēlos un pulcēja bērnus iepazīties ar skolu. Bērni piedalījās eksperimentos fizikas un ķīmijas stundās skolotāju Ingrīdas Brizgas un Ingrīdas Saliņas vadībā. Sporta zālē mazajiem sportistiem palīdzēja skolotāja Jautrīte Bahmane. Skolas vestabilā  uz lielā, izgaismotā ekrāna,  komandas  atbildēja uz viktorīnas jautājumiem, kā arī varēja vērot sevi direktora vietnieka informātikas jautājumos Aleksandra Markuļa fiksētajos sporta aktivitāšu mirkļos.

Izskaņā   komandas kopīgi  no burtiem  izveidoja pasākuma devīzi: „Sportojot mēs kļūstam stipri, ātri, lokani un veikli”. Bērniem bija sarūpētas veicināšanas balvas. Prieks visiem- bērniem, vecākiem un pedagogiem par aktīvu, interesantu pasākumu.

 

Cēsu pilsētas

 3.pirmsskolas izglītības

metodiķe A.Tarasova

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv