Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 18.februāris   Vārda dienu svin: Kora, Kintija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 1.marts  


Cēsu muzejs aicina piedalīties interaktīvajās erudīcijas spēlēs

Līdz 1.martam Cēsu Vēstures un mākslas muzejs visus aicina pārbaudīt savas zināšanas par pienu un piedalīties interaktīvajā erudīcijas spēlē „Stāsts par pienu” Latvijas muzeju viktorīnu portālā www.vaituzini.lv. Attapīgākie un veiksmīgākie laimēs Cēsu Pils kompleksa dāvanu kartes divām personām.

 

Šī ir jau otrā Cēsu Vēstures un mākslas muzeja publicētā spēle portālā www.vaituzini.lv un tā papildina Cēsu muzejā notiekošo muzejpedagoģisko programmu skolēniem „Stāsts par pienu”. Arī turpmāk portāla apmeklētājiem katru dienu bez maksas būs iespēja piedalīties Cēsu Vēstures un mākslas muzeja un citu Latvijas muzeju sastādītajās erudīcijas spēlēs par kultūru, vēsturi, mākslu, dabu un dažādām izstādēm un pasākumiem, uzkrāt punktus un iegūt vērtīgas balvas - brīvbiļetes uz muzeju vai muzeja rīkotiem pasākumiem, izstāžu katalogus, dažādus izdevumus.

 

Izklaides un izglītības portāls www.vaituzini.lv atklāts 2008.gadā. Tā izveides mērķis ir mūsdienīgā un inovatīvā formā izglītot sabiedrību par Latvijas kultūru, vēsturi, mākslu, dabu un popularizēt muzeju kolekciju krājumu, kā arī papildināt muzejos notiekošās izstādes ar erudīcijas spēlēm.

 

Portāla izveides ideja radās muzeju kolekciju datu bāzes www.imuzejs.lv veidošanas procesā, meklējot jaunas iespējas, lai padarītu pieeju pie muzeju kolekciju krājuma datu bāzes interesantāku un aizraujošāku plašākai auditorijai. Portāla www.vaituzini.lv jautājumi balstās uz muzeju kolekciju datu bāzē www.imuzejs.lv uzkrāto informāciju un muzeju speciālistu zināšanām. Sīkāka informācija: info@vaituzini.lv

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Linda Šlēziņa

Vidzemes Vēstures un Tūrisma centra

galvenā speciāliste mārketinga un sabiedrisko attiecību jautājumos

Tālr. 64127755, mob.tālr. 26666365

e-pasts: linda.slezina@cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv