Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 3.aprīlis   Vārda dienu svin: Daira, Dairis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 1.marts  


RTU Cēsu informācijas centrs dodas uz Vidzemes skolām

  Lai iepazīstinātu Vidzemes reģiona skolēnus ar Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) darbību Cēsīs, jau esošajām un nākošajā studiju gadā plānotajām studiju programmām, kopš februāra sākuma topošās RTU Cēsu filiāles pārstāvji aktīvi apmeklē Vidzemes skolas.

RTU Cēsu informācijas centra pārstāvju vizīti skolā iespējams pieteikt, zvanot uz tālruni 64119003 vai sūtot e-pastu uz rtucf@rtu.lv

Lai visi interesenti iegūtu informāciju par uzņemšanu un studijām Cēsīs, 12. aprīlī notiks topošās RTU Cēsu filiāles Atvērto durvju diena.

Paredzēts, ka Atvērto durvju dienas laikā 12. aprīlī no plkst. 11 interesenti varēs apmeklēt RTU Cēsu informācijas centru, Cēsīs, Raunas ielā 4, bet plkst. 14 visi aicināti pulcēties bērnu zinātnes centrā «Zinoo», Cēsīs, Poruka ielā 8, kur notiks RTU pārstāvju tikšanās ar skolēniem un citiem interesentiem.

«Vairumam Vidzemes skolu audzēkņu ir pastiprināta interese par inžinierzinātnēm un studiju iespējām Latvijā, tai skaitā Cēsīs,» pēc Vidzemes reģiona skolu apmeklējumiem atzīst topošās RTU Cēsu filiāles vadītājs Alvis Sokolovs. «Tagad vidzemniekiem ir iespēja inženiertehnisko izglītību iegūt Cēsīs – tas ir pirmais solis pretī inovatīvu, ražojošu uzņēmumu un jaunu darba vietu izveidei Vidzemes reģionā.»

Pirmie RTU studenti Cēsīs studijas sāka 2011. gada septembrī. Šobrīd jaunieši ir sekmīgi nokārtojuši rudens eksāmenu semestra sesiju un turpina studijas divās RTU programmās «Enerģētika un elektrotehnika» un «Elektrotehnoloģiju datorvadība».

Topošās RTU Cēsu filiāles interneta mājaslapa: www.cf.rtu.lv.

 

Papildu informācija:

Jānis Naglis,

RTU Cēsu filiāles direktora palīgs,

Tālr.: 64119003

E-pasts: rtucf@rtu.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv