Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.aprīlis   Vārda dienu svin: Dzinta, Zinta, Vīlips, Filips
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 1.marts  


Cēsu novada pašvaldība izsludina konkursu “Sabiedrība ar dvēseli”

 

Cēsu novada pašvaldība sadarbībā ar Nīderlandes fondu Koninklijke Nederlandsche Heidemaatschappij (turpmāk – KNHM)  jau trešo gadu izsludina projektu konkursu "Sabiedrība ar dvēseli 2012", dodot iespēju iedzīvotājiem saņemt līdzfinansējumu projektiem, dzīves vides kvalitātes uzlabošanai.

 

Konkursa mērķis ir uzlabot Cēsu novada  iedzīvotāju dzīves kvalitāti ar pašu iedzīvotāju iniciatīvu gan infrastruktūras, gan sociālajā jomā. Jebkura iedzīvotāju grupa var iesniegt projektu, kas ir saistīts ar dzīves kvalitātes uzlabošanu, un ko pati grupa spēj īstenot.

Projekta atbilstību vērtēšanas kritērijiem pārbaudīs žūrija un Cēsu novada teritorijā izvirzīs  10 labākos projektus, kas saņems finansējumu. 

Kā pieteikties konkursam?

Konkursa nolikums un pieteikuma veidlapas sākot ar 2012. gada 12. martu  būs atrodamas Cēsu novada  pašvaldības novada mājas lapā www.cesis.lv.  Cēsu novada pašvaldība organizēs Cēsu novada  pašvaldības iedzīvotājiem - interesentiem  informatīvu sanāksmi  2012. gada 15. martā plkst. 15.00, Bērzaines ielā 5, zālē , kurā  tiks stāstīts par veidlapas aizpildīšanu un varēs saņemt  atbildes uz interesējošiem jautājumiem.

Kurš var piedalīties?

Piedalīties var ikviens. Piedalīties var jau esošas organizācijas vai nereģistrētas iedzīvotāju grupas, kas izveidotas tikai šī konkursa ietvaros. Grupām pašām jāizvēlas savi projekti, kuru mērķis ir apkārtējās vides uzlabošana.

Projektu piemēri:

  • bērnu rotaļu laukumu izbūve;
  • apkārtējo teritoriju labiekārtošana;
  • vietējas avīzītes izveidošana;
  • kultūras nama vai citas visiem nozīmīgas ēkas restaurācija;

·         sporta laukuma izbūve;

  • u.c.

Ja tiks saņemti vairāk kā 10 pieteikumi, tad žūrija izraudzīs 10 labākos projektus. Šajā gadījumā priekšroka būs tiem projektiem, kas būs labāk izstrādāti un finansiāli pamatoti.

 

Grupa varēs pretendēt uz finansējumu līdz 800 EUR , taču grupas dalībniekiem pašiem jāpiesaista  papildus 200 EUR līdzfinansējums projekta īstenošanai.


Projekti nevar būt saistīti ar personīga labuma vai peļņas gūšanu, izņemot gadījumus, ja tas dod labumu plašākai sabiedrībai, piemēram, vietējo produktu tirdzniecības vietas ierīkošana.


Lai pieteiktos konkursam, iedzīvotājiem jāsanāk kopā un jāsaplāno savas ieceres, tad jāaizpilda pieteikuma veidlapa un līdz 2012. gada 30. aprīlim tā jāiesniedz personīgi vai pa pastu  Cēsu novada pašvaldībā  (Bērzaines  iela 5.

 

Informāciju sagatavoja

Inta Ādamsone,

Cēsu novada pašvaldības projektu un vides speciāliste

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv