Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 28.marts   Vārda dienu svin: Gunta, Ginta, Gunda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 1.marts  


17.martā Fonoklubā viesosies eksperimentālā džeza grupa no Francijas MeTal.O- PHoNe

17.martā plkst.20:00 Fonoklubā (Rīgas iela 47, Cēsis)  viesosies eksperimentālā džeza grupa no Francijas MeTal.O- PHoNe.

 

Grupa MeTaL-O-PHoNe - Benžamēns FLAMĀNS (vibrofons), Žoakims LORĀNS (kontrabass) un Elī DIRĪ (sitamie instrumenti)- veidojusies uz dumpinieciskās grupas Coax pamatiem, iedvesmojusies no džeza un repetitīvās mūzikas, smēlusies enerģiju rokmūzikā un šo to aizguvusi no gamelāniem. Precīzi izspēlēti sitamie instrumenti, telūrisks kontrabass, vibrofons un gongi.

MeTaL-O-PhoNe sevi raksturo kā „elektriskās kamermūzikas laboratoriju”.

„Benžamēns Flamāns izmanto visa veida «vibrofonisko jucekli», visus līdzekļus, ko piedāvā metāllūžņi, ieskaitot motoru, ar papildus elektroefektiem un neiedomājamām melodijām izceļot nolietoto lietu dabu, tādējādi liekot domāt, ka viņš ir sajaucis instrumentu sastāvdaļas, izmētājis tās lielā nekārtībā. Pēkšņi starp šiem masīvajiem, hipnotizējošajiem skaņu celiņiem tiek izteikts kāds teikums, uzkavējas garos stiepienos, saritinās uzmācīgā spirālē ... Fascinējoši!” (Franks Beržero, Jazz Magazin)

 

Grupas mūziku var dzirdēt www.myspace.com/metalophone

 

Koncertu rīko Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs sadarbībā ar Fonoklubu. Koncerta norisi Latvijā atbalsta Francijas Kultūras centrs.

 

Ieeja bez maksas.Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv