Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.aprīlis   Vārda dienu svin: Anita, Anitra, Zīle
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 1.marts  


Gaujas nacionālo parku popularizēs tūrisma gadatirgū „VIVATTUR 2012” Lietuvā

No 2. līdz 4.martam Lietuvas galvaspilsētā Viļņā norisināsies starptautiskais tūrisma, sporta un atpūtas gadatirgus „VIVATTUR 2012”. Tajā tūrisma profesionāļiem un citiem interesentiem kā atpūtas un ceļojuma galamērķis tiks prezentēts Gaujas nacionālais parks.

 

Starptautiskā izstāde „VIVATTUR” norisinās ik gadu un pulcē lielu skaitu interesentu. Tajā ar piedāvājumu izstādes viesus iepazīstinās gan tūroperatori un tūrisma informācijas centri, gan viesnīcas un tūrisma aģentūras, tāpat arī sporta un ceļošanas kompānijas no 15 dažādām valstīm.

 

Jau ziņots, ka sešas pašvaldības, Amatas, Cēsu, Līgatnes, Siguldas, Pārgaujas un Valmieras, kā arī Dabas aizsardzības pārvalde parakstīja vienošanos par ilgtermiņa sadarbību tūrisma nozarē un Gaujas nacionālā parka teritorijas kā tūrisma galamērķa attīstību. Jau tapis jauns tūristu ceļvedis par Gaujas NP, kas vairākās valodās tiks prezentēts izstādes apmeklētājiem, un atraktīvs stends.

 

Gaujas NP ir viens no senākajiem un atpazīstamākajiem Latvijas tūrisma galamērķiem, ko gadā apmeklē vairāk nekā miljons tūristu. Tomēr, lai parka teritorijā palielinātu tūristu uzturēšanās laiku un pilnvērtīgi izmantotu tā potenciālu, starptautiskajos tirgos nepieciešams kopīgi popularizēt šo daudzveidīgo tūrisma piedāvājumu, vienlīdzīgi akcentējot ne tikai pilsētas, bet arī lauku teritorijas.

 

Jāpiebilst, ka kopumā Gaujas nacionālais parks šajā gadā tiks prezentēts 12 starptautiskās izstādēs.

 

Piedalīšanās tūrisma izstādēs un gadatirgos tiek organizēta ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu.

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja:
Inese Pabērza

Valmieras pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītāja

Mob. tel.:26418755

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv