Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 11.augusts   Vārda dienu svin: Olga, Zita, Liega, Zigita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 1.aprīlis  


Cēsu skolēni var pieteikties darbam vasarā

No 1.aprīļa Cēsu pilsētas skolēni var pieteikties praksei vasarā, kuras ietvaros skolēni profesionāļu uzraudzībā apgūs praktisko pieredzi.

 

Skolēnu vasaras prakses mērķis ir organizēt skolēnu darbu Cēsu pilsētā no 1.jūnija līdz 25. augustam, dodot iespēju skolēniem praktiski sagatavoties konkurētspējai darba tirgū, radot iespēju apgūt nepieciešamās pamatprasmes un iemaņas. Skolēnu vasaras prakses uzdevumi ir sniegt skolēniem izpratni par profesijām un nepieciešamo zināšanu līmeni tajās, darba saturu, pienākumiem, perspektīvu, kā arī profesionāļu uzraudzībā iespēju gūt pirmo praktisko pieredzi un lietderīgi pavadīt vasaras brīvlaiku. 

 

Praksei var pieteikties skolēni no 13 līdz 18 gadiem, kuru dzīvesvieta deklarēta Cēsu pilsētas teritorijā.

 

Prakses organizators ir Cēsu pilsētas dome, kura noslēgs vienošanos ar juridisku vai fizisku personu par konkrētu zināšanu, prasmju apguves organizēšanu skolēniem vasaras prakses laikā atbilstoši Latvijas Republikas spēkā esošiem normatīviem aktiem.

 

Vasaras prakses noteikumi, kas apstiprināti Cēsu pilsētas domē, nosaka, ka skolēni vasaras praksē varēs pavadīt ne vairāk kā četras stundas dienā un 20 stundas nedēļā, un ne vairāk kā divas nedēļas vasaras laikā.

 

Skolēnu pieteikšanās praksei vasarā notiks no 2009.gada 1. līdz 30.aprīlim. Skolēnam jāatnāk uz Cēsu pilsētas domi, jāsaņem anketa un pēc tam aizpildīta anketa kopā ar ārsta izziņu jāiesniedz uz Cēsu pilsētas domes Iedzīvotāju apkalpošanas centrā. Domes izveidotā komisija izvērtēs visus saņemtos iesniegumus un līdz 20.maijam informēs skolēnus par komisijas pieņemto lēmumu.

 

„Iepriekšējo gadu pieredze liecina, ka apmēram 100 – 120 skolēni izmanto iespēju piedalīties šādā domes organizētajā projektā. Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, noteikumi paredz, ka vasaras praksē var piedalīties Cēsu pilsētas teritorijā deklarēti pusaudži vecumā no 15 līdz 18 gadiem un bērni vecumā no 13 līdz 15 gadiem. Iedzīvotāju apkalpošanas centrā iesniegumi tiks pieņemti tikai tad, ja pieteikums tiks iesniegs vienlaicīgi ar ārsta izziņu,” skaidro Cēsu pilsētas domes Izglītības nodaļas vadītāja Lolita Kokina.

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249

ieva.karlsberga@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv