Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 30.marts   Vārda dienu svin: Nanija, Ilgmārs, Igmārs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 1.aprīlis  


Apbalvoti Latvijas Jaunatnes ziemas olimpiādes uzvarētāji


2010.gada 31.marts.

Informāciju sagatavoja LOK nodibinājums "Olimpisko sacensību aģentūra".

Trešdien, 2010.gada 31.martā plkst.11.00 SIA "Latvijas Mobilais Telefons" centrālās ēkas konferenču zālē, Rīgā, Ropažu ielā 6, notika Latvijas Jaunatnes ziemas olimpiādes uzvarētāju apbalvošana skolu komandu vērtējumā. Balvas pasniedza Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidents Aldons Vrubļevskis, SIA "Latvijas Mobilais Telefons" prezidents Juris Binde un Vankūveras Ziemas Olimpisko spēļu vicečempioni kamaniņu sportā Juris un Andris Šici.

Pie saviem sasniegumiem neapstāties un nokļūt līdz Olimpiskajam godalgām! Šādus novēlējumus saņēma jaunieši gan no atbalsītāju, gan organizatoru, gan sportistu puses. Mēs bijām tādi paši kā jūs un viss ir iespējams, pārliecinoši teica Vankūveras Ziemas Olimpisko spēļu vicečepioni Juris un Andris Šici iedrošinot jaunos censoņus.

Balvā par iegūto pirmo vietu Madonas pilsēta 1.vidusskola saņēma ceļojošo kausu un 1000Ls sporta inventāra iegādei, Kusas pamatskola par otro vietu ieguva ceļojošo kausu un 800Ls sporta inventāra iegādei, Cēsu 2.pamatskola 600Ls sporta inventāra iegādei.

Atgādinam, ka medaļu sadalījums skolām ir sekojošs:

Skola zelts sudrabs bronza

1. Madonas pilsētas 1. vidusskola 5 5 1

2. Kusas pamatskola 5 3 2

3. Cēsu 2. pamatskola 4 2 1

Latvijas Jaunatnes ziemas olimpiādē piedalījās 37 pilsētas un novadi apvienojot 1073 dalībniekus no 110 skolām. Lielākais dalībnieku skaits bija distanču slēpošanā – 302, otrajā vietā snovbords ar 232 dalībniekiem, savukārt, trešajā vietā kalnu slēpošana ar 212 dalībniekiem.

Latvijas Jaunatnes ziemas olimpiādi organizēja Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) sadarbībā ar ģenerālsponsoriem SIA "Latvijas Mobilais Telefons", a/s "Latvijas Valsts meži" un sponsoriem a/s "Swedbank", a/s "Latvijas gāze".

Sīkāka informācija par rezultātiem – www.latvijasolimpiade.lv un www.osagentura.lv

Sacensības notika no 2010.gada 11. līdz 13.februārim Ērgļos un Siguldā. No 11.līdz 13.februārim Siguldā spēkiem mērojās kamaniņu braucēji meistarības klasē, savukārt no 12. līdz 13.februārim Ērgļos sacensības notika skolu grupās, sešos sporta veidos – biatlonā, distanču slēpošanā, kalnu slēpošanā, snovbordā, slidošanā un hokejā. Kalnu slēpotāji un snovbordisti savu meistarību pierādīja kompleksā "Lido kalns", kuru sacensībām laipni atvēlēja Ķirsona kungs. Slidotāji un hokejisti startēja jau ierastajā Ērgļu vidusskolas slidotavā, savukārt distanču slēpotāji un biatlonisti slēpoja Ērgļu novada domes un Ērgļu arodvidusskolas uzlabotajā un sakoptajā slēpošanas kompleksā.

Katrs olimpiādes dalībnieks saņēma piemiņas suvenīrus ar Latvijas Jaunatnes ziemas olimpiādes simboliku. Sacensību uzvarētāji un godalgoto vietu ieguvēji katrā vecuma grupā balvās saņēma olimpiādes medaļas un LOK diplomus. Savukārt trīs labākās skolas saņems ceļojošos kausus, diplomus un naudas balvas sporta inventāra iegādei.

Latvijas Jaunatnes Olimpiādes vēsture:

1992.gadā Latvijā notika pirmās Latvijas jaunatnes olimpiskās dienas vasaras sporta veidos, bet 1994.gadā - ziemas sporta veidos. Kopš 2002.gada Latvijas jaunatnes olimpiskās dienas pārauga par Latvijas jaunatnes vasaras olimpiādi, kas notiek reizi divos gados, kad labākie Latvijas jaunie sportisti sacenšas pašvaldību komandās, bet Latvijas Jaunatnes Ziemas olimpiāde notiek katru gadu, kur dalībnieki ir vispārizglītojošo mācību iestāžu audzēkņi.

Sacensības tiek rīkotas, balstoties uz Olimpisko spēļu tradīcijām. Tā ir lieliska iespēja izdzīvot olimpisko gaisotni, iepazīt olimpiskos principus, vērtības un ideālus, iepazīt olimpiskās tradīcijas un olimpiskās kustības garu, piedalīties sacensībās, balstoties uz "Godīgas spēles" principiem, pierādīt savu varējumu un noskaidrot labāko.

Papildu informācija:

www.osagentura.lv

e-pasts: info@osagentura.lv

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv