Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 3.aprīlis   Vārda dienu svin: Daira, Dairis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 1.aprīlis  


10.aprīlī CĒSĪS - LATVIEŠU RADIO BALLĪTE

LATVIEŠU RADIO BALLĪTES

 

PIRMO REIZI LATVIJĀ – greznās un trakās Latviešu Radio bling-bling BALLĪTES kopā ar Latvijas populārākajiem mūziķiem – MUSIQQ, AISHU, JENNY MAY, ELLU, PER, MĀRTIŅU FREIMANI un KRISTĪNU ZAHAROVU.

 

 Radio Ballīšu tūre dosies arī uz Cēsīm, kur 10.aprīlī Cēsu MRU kluba zālē plkst. 22:00 uzstāsies satriecošie Musiqq, Aisha, Jenny May un Kristīna Zaharova.

 

Programmas muzikālo daļu veidos ne tikai vispopulārākās un visvairāk spēlētākās, bet arī jaunākās Latvijā tapušās dziesmas, kuras izspēlēs, remiksēs un “ballīt-izēs” atraktīvais DJ Kaspars Markševics. Būs dziesmu topi, deju mūzikas stundas, tematiskie konkursi, autogrāfu sniegšana, fotosesijas ar populārajiem mūziķiem, Ray-Ban promo meitenes, izlozes un balvas. Vakara īpašais PĀRSTEIGUMS būs Tallink kruīzu izloze uz grandiozo RADIO GALÁ BALLĪTI – ceļojumā uz Stokholmu ar Tallink jaunāko un modernāko kuģi “Romantika”.

 

            Mirguļojoša, krāsainu gaismas staru, spoguļbumbu un lāzergaismu greznota zāle ar ballīšu oficiālo fotogrāfu, kurš iemūžinās asprātīgākos, dejiskākos, drosmīgākos, jautrākos un smaidīgākos viesus, kā arī vakara spraigākos notikumus.

 

Dreskods: STILĪGAS SAULESBRIILES. Ierodoties dreskodā, ikviens piedalīsies ekskluzīvo RAY-BAN briļļu izlozē! 

Baudīsim lielisku latviešu mūziku un dejosim līdz rītam tā, lai nākamajā dienā varētu teikt: “TĀ TIK BIJA BALLĪTE!!”

 

Biļetes pasākumu norises vietās un www.bilesuserviss.lv

Sīkāka info: www.latviesuradio.lv, www.micrec.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv