Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.aprīlis   Vārda dienu svin: Valērija, Žubīte, Alla
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 1.aprīlis  


Tagad Pizas tornis ir arī Cēsīs

Cēsu Jaunās Pils Lademahera tornis neizskaidrojamu iemeslu dēļ ir sasvēries, un ir pamats uzskatīt, ka drīzumā tiks ierakstīta Ginesa rekordu grāmatā kā slīpākais tornis pasaulē.

 

Jau ziņots, ka Cēsu Jaunajā pilī tikko pabeigti vērienīgi rekonstrukcijas darbi, 3.stāvā izveidots konferenču centrs, bet 4.stāva bēniņi pārvērsti mājīgām telpām izstādēm un pasākumiem. Lai gan darbi Jaunās Pils Lademahera tornī turpinās, ēkas saimniekiem Cēsu Vēstures un mākslas muzeja vadītājai Dacei Tabūnei un Tūrisma informācijas centra vadītājai Andrai Magonei, viedokļi par notikušo ir atšķirīgi.

 

Cēsu muzeja vadītāja Dace Tabūne izsaka bažas par situāciju, komentējot īsi un konkrēti:” Atliek cerēt, ka Lademahera tornis šādi būt tikai neilgu brīdi, un pēc 1.aprīļa tas ieņems iepriekšējo stāvokli”. Savukārt Cēsu Tūrisma informācijas centra vadītāja Andra Magone ir apmierināta ar torņa slīpumu, jo šis fenomens varētu būt par iemeslu tūristu pieplūdumam Cēsīm.

 

Tā kā Cēsu Jaunā Pils ir pašvaldības aģentūras „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” pārziņā, tad jautājums par torni tika uzdots aģentūras direktorei Jolantai Sausiņai, kura no komentāriem atteicās, vien īsi piebilstot, ka jebkuru neveiksmi pareizi nomārketējot var pārvērst par veiksmi!

 

Cēsnieki priecīgi, ka viņiem pašiem ir savs Pizas tornis.

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.64127636; 28342115

E – pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv