Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 3.aprīlis   Vārda dienu svin: Daira, Dairis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 1.aprīlis  


Cēsu Pili apciemo citplanētieši

28.marta pievakarē Cēsu Jaunās Pils dārzu apmeklēja neparasti tūristi no citas planētas.

 

Kā stāsta viens no aculieciniekiem, Cēsu Tūrisma informācijas centra galvenais tūrisma speciālists, Didzis Krakts, viņu vizīte ir bijusi īsa un lietišķa. „Es paspēju apmainīties pāris pieklājības frāzēm un pierakstīt viņu kosmiskos kontaktus, kad viesi jau devās tālāk,” stāsta Didzis un piebilst, ka tomēr paspējis arī veikt vienu fotouzņēmumu, tiesa gan ar mobilo telefonu.

 

Cēsu Tūrisma informācijas centra vadītāja Andra Magone neizrādīja nekādu pārsteigumu par tūristiem no citas planētas. „Šī vizīte bija jau ieplānota agrāk, bet sakarā ar lielajām zemestrīcēm un izmaiņām kas skārušas arī Visumu, citu planētu tūristiem sanāca mazliet novirzītes no gaismas laika maršruta. Bet mēs paspējām apsvērt turpmākās sadarbības iespējas un viņiem mūsu cenas arī šķita pieņemamas,” stāsta Andra Magone, izsakot minējumu, ka nākamā grupa gaidāma jau pēc nedēļas, un tajā būs augstākstāvošu amatpersonu delegācija.

 

Viduslaiku programmu veidotāja Ieva Kalniņa uzsver, ka viesiem no citām dimensijām visvairāk būtu jāpiedāvā teatralizētā programma „Viduslaiku dzīres”, tomēr jāpadomā par brīvprātīgo iesaistīšanu jo nekad nevar paredzēt cik miermīlīgi būs atnācēji, un kā šīs dzīres varētu beigties.

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr. 28342115; 64127636

E - pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv