Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.aprīlis   Vārda dienu svin: Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 1.jūnijs  


Ar velo pa Pārgauju un Cēsu apkārtni

Pārgaujas novadā, Kempingā „Apaļkalns” svinīgā atklāšanas ceremonijā, velotūrisma cienītājiem tika nodota  jaunā Pārgaujas novada velomaršrutu karte „Ar velo pa Pārgauju un tuvāko apkārtni”. Kartē iekļauti septiņi maršruti, kuru garuma amplitūda ir no 6 km līdz 98 km, divi ir marķēti arī dabā. Braucot pa tiem velotūristiem būs iespēja apskatīt Pārgaujas un Cēsu novadu skaistākās vietas.

 Karti veidoja uzņēmējs Juris Leimanis,  kartes materiālus gatavoja Vidzemes augstskolas students Didzis Stūris, kuram padomu un palīdzību neatteica arī augstskolas lektore Iveta Druva-Druvaskalne.  Kartogrāfijas darbus veica  Liene Rajecka, bet izdevuma dizaina autore ir  Anda Nordena.

Pēc svinīgās kartes atklāšanas ceremonijas, tās dalībnieki sēdās uz riteņiem un devās  izmēģinājuma braucienā. Tie, kuri uz velosipēda, kā paši atzina, nebija kāpuši gadiem, izvēlējās īsāko no maršrutiem, kas veda gar Raiskuma ezeru un bija 6 km garš, bet drošākie mēroja tālāku ceļu gar Sarkanajām klintīm.

 

  Velomaršrutu kartes var saņemt Pārgaujas novada tūrisma informācijas punktā, kempingā „Apaļkalns” un Braslas krogā. Nākotnē plānots kartes tulkot arī angļu, vācu un holandiešu valodās.

 

 

Informāciju sagatavoja:

JOLANTA VAIDO-ZĀLĪTE
Pārgaujas novada pašvaldības
Sabiedrisko attiecību speciāliste
www.pargaujasnovads.lv
tālr. 64127834;
Mob. 29299002Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv