Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 13.jūlijs   Vārda dienu svin: Margrieta, Margarita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 1.jūlijs  


Cēsu pašvaldības pārstāvji piedalīsies Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas Bērnu tiesību aizsardzības apakškomisijas sēdē

Rīt, 1.jūlijā, Cēsu pašvaldības pārstāvji piedalīsies Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas Bērnu tiesību aizsardzības apakškomisijas sēdē, lai dalītos pieredzē par Bērnu un ģimenes lietu ministrijas un Cēsu pilsētas domes finansētā projekta „Roku rokā bērna atbalstam” īstenošanu Cēsu pašvaldībā, kā arī informētu deputātus par sociālā atbalsta sistēmas ģimenēm ar bērniem pilnveidošanu Cēsu pašvaldībā.

 

Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas Bērnu tiesību aizsardzības apakškomisijas sēdē piedalīsies Cēsu pilsētas domes Izglītības nodaļas vadītāja Lolita Kokina, Cēsu pilsētas domes Izglītības nodaļās metodiķe un projekta  „Roku rokā bērna atbalstam” vadītāja Dzintra Kozaka un Cēsu pašvaldības aģentūras „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra” Sociālo pakalpojumu nodaļas ģimenēm ar nepilngadīgiem bērniem vadītāja Ivita Puķīte.

 

Jau ziņots, ka š.g. februārī Cēsis iesaistījās projektā „Roku rokā bērna atbalstam” kura mērķis ir veicināt sekmīgu mācību darbu, aktualizēt bērnu, viņu vecāku, pedagogu, izglītības un sociālo darbinieku atbildību bērnu audzināšanā un attīstībā.

Projekta ietvaros 12 Cēsu pilsētas pirmsskolu skolotājas un sociālie darbinieki jau apguvuši lekciju ciklu Bērnu emocionālā audzināšana (BEA) par atbildību, sadarbību, disciplīnu un savu pienākumu ievērošanu bērna audzināšanā un vecāku pienākumu pildīšanā.

 

Projekta ietvaros vēl plānots izstrādāt datorprogrammu sadarbības partneru saziņai un uzskaites veidošanai, kā arī iegādāties 11 datorus ar pieeju internetam.

 

Projektā iesaistīti Cēsu pilsētas pamatskolas skolēni, viņu vecāki, pedagogi, sociālā atbalsta darbinieks un psihologs.

 

Projektu finansē Bērnu un ģimenes lietu ministrija. Cēsu dome projektā piedalās ar savu līdzfinansējumu 5294 Ls apmērā. Kopējās projekta finanses sastāda aptuveni 35294 Ls.

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T.64121677; 28645386

e-pasts: laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv