Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 1.jūlijs  


Izgaršo Cēsis ar Kārumlādes Cēsu cepumiem

Speciāli Cēsīm gatavoti „Kārumlādes Cēsu cepumi” no SIA „Allas un Vinetas Kārumlāde” piedāvā jaunu, nebijušu iespēju - iepazīt Cēsis izgaršojot. Reizē ar izmeklētu cepumu izlasi ir lasāma Cēsu leģenda par lukturīti latviešu un angļu valodās.

 

Jaunais produkts ir laba prezentācijas dāvana pilsētas viesiem un neparasts ciema kukulis dodoties ceļā. Kārbas vizuālajā noformējumā ir redzama viduslaiku pils ar Cēsu simbolu – koka lukturi, kas piepildīts ar Kārumlādes gardumiem - laimes naudiņu, valriekstu – šokolādes, tējas un bezē cepumiem.

 

Ņemot vērā, ka uzņēmums SIA „Allas un Vinetas Kārumlāde” Cēsīs pastāv tikai gadu, tas jau ir kļuvis par cēsnieku iecienītu mājīgu kafetēriju – konditorejas veikalu, kur pie kafijas vai tējas var nobaudīt pašu konditorejas meistaru Vinetas Žamoidikas un Allas Oldermanes gatavotos saldos un sāļos našķus. Šeit gatavo arī visdažādākās slavenās marcipāna un šokolādes figūriņas, no kurām melnie un baltie gulbji, kā arī Cēsu viduslaiku pils ir kļuvušas par populāru suvenīru. 

 

Jaunais piedāvājums idejas autorēm un realizētājām Allai Oldermanei un Vinetai Žamoidikai ir cieņas un mīlestības apliecinājumu savai pilsētai. „Cēsis ir ne tikai Latvijas valsts karoga dzimšanas vieta, tā ir pilsēta, kas cauri gadsimtiem ir vilinājusi ar savu romantiku un skaistumu. Pilsēta, kas sola un piedāvā neparastus piedzīvojumus, glabā vēstures noslēpumus un mūsdienu pārsteigumus. Pilsēta, kas garšo pēc sajūsmas un cepumiem. Savijot, Cēsu leģendas ar mūsdienām, piedāvājam nobaudīt 4 veidu cepumus no savas Kārumlādes,” stāsta Alla un Vineta.

 

Šobrīd Cēsu cepumus var iegādāties SIA „Allas un Vinetas Kārumlādē” (Rīgas ielā 4) un Cēsu Tūrisma informācijas centrā (Pils laukums 9). Jaunais piedāvājums izveidots sadarbībā ar pašvaldības aģentūru „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs”.

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr. 64127636; 28342115

E – pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 

  

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv