Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.jūlijs   Vārda dienu svin: Antra, Adele, Ada
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 1.augusts  


Nevalstiskā organizācija “Culturelab” veidos projektus kultūrpolitikas jomā

Nevalstiskā organizācija “Culturelab”, kas pagājušā gada nogalē plašāku uzmanību piesaistīja Cēsīs organizējot konferenci “Reģionālā kultūrpolitika Latvijā” ar vairāk nekā 300 dalībniekiem no visas valsts, šogad ir saņēmusi finansiālu atbalstu, lai turpinātu projektus kultūrpolitikas jomā.

 

Organizāciju atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas finanšu instrumenta ietvaros, un Latvijas valsts ar Sabiedrības integrācijas fonda starpniecību*.

 

Biedrība “Culturelab” savu projektu ietvaros turpinās īpašu uzmanību pievērst norisēm reģionos, tās atspoguļojot arī vortālā www.culturelab.com, kas regulāri publicē aktuālu un analītisku informāciju par kultūras lomu pilsētu un reģionu attīstībā, kultūras politiku, radošajām industrijām un pētījumiem kultūras jomā gan Latvijā, gan citviet pasaulē. Jaunumi tiek apkopoti apkārtrakstā, ko interesenti var saņemt ik mēnesi.

 

Šogad tiks turpināta arī izdevējdarbība kultūrpolitikas un kultūrmenedžmenta jomā. Rudenī latviešu valodā iznāks starptautiski un arī Latvijas kultūras menedžeriem zināma kultūrpolitikas pētnieka un kultūrmenedžmenta pasniedzēja Dragana Klaiča (Amsterdama) grāmata par starptautisko sadarbību kultūrā.

 

Plānoti arī citi projekti gan izglītības, gan kultūrpolitikas jomā, starptautiski popularizējot norises Latvijas kultūrpolitikā.

 

Biedrība „Culturelab“ (kultūras laboratorija) ir dibināta 2005. gadā ar mērķi veicināt ilgspējīgu sabiedrības sociālo un ekonomisko attīstību, stratēģiski un inovatīvi izmantojot kultūras resursus.

 * Papildus informācija par šo finanšu mehānismu atrodama www.eeagrants.lv un www.lsif.lv.

 

Informāciju sagatavoja:

Baiba Tjarve, biedrības „Culturelab“ projektu vadītāja

baiba@culturelab.com

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv