Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 1.aprīlis   Vārda dienu svin: Dagnis, Dagne
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 1.augusts  


Cēsu klīnika uzsāk apjomīgu rekonstrukcijas un attīstības projektu

 

Atbilstoši līgumam par Eiropas reģionālās attīstības fonda projekta „Stacionāra infrastruktūras uzlabošana SIA „Cēsu klīnika” operāciju blokā un diagnostikas nodaļā kvalitatīvas ārstēšanas un efektīvas saimniekošanas nodrošināšanai” īstenošanu Cēsu klīnika š.g. 27.jūlijā parakstīja līgumu ar būvkompāniju SIA „RBSSkals Būvvadība” par būvniecības un rekonstrukcijas darbiem šī projekta ietvaros. Būvniecības līguma kopējā summa ir 1,7 mlj latu, no tiem 704 760,- LVL tiks segti atbilstoši ERAF projekta līgumam (85% ir ERAF līdzekļi, 13.21% valsta budžeta līdzekļi un 1.79% klīnikas pašas līdzfinansējums). Projekta mērķis ir uzlabot veselības aprūpes pakalpojumu  sniegšanas kvalitāti, izmaksu efektivitāti un uzlabot pakalpojumu pieejamību cilvēkiem ar kustību traucējumiem Cēsu klīnikā, kā daudzprofilu lokālajā slimnīcā, nodrošinot kvalitatīvu diagnostiku un pacienta, personāla un piederīgo vajadzībām atbilstošu operatīvo ārstēšanu.

Atbilstoši līgumam būvdarbi tiks uzsākti  5.augustā un plānotais darbu pabeigšanas termiņš ir 2012.gada 3.februāris. Būvdarbu laikā tiks rekonstruēta un izbūvēta diagnostikas un izmeklējumu nodaļa diagnostikas korpusa 1.stāvā, savukārt 2.stāvā tiks izbūvētas jaunas un modernas operāciju zāles ar pēcoperāciju novērošanas telpām un dienas ķirurģijas nodaļa. Uz jaunām telpām pārcelsies arī laboratorija. Pacientu pārvietošanas ērtībai pie uzņemšanas nodaļas tiks izbūvēts lifts. Tiks iegādātas arī jaunas un modernas diagnostikas iekārtas, kā arī operāciju zāļu aprīkojums.

Šī projekta realizācijas gaitā klīnikā notiks nepārtraukts darbs, nodrošinot visu pakalpojumu sniegšanu. Tomēr slimnīcas apmeklētājiem un pacientiem projekta realizācijas gaitā jārēķinās ar zināmām neērtībām, kā arī jāseko līdzi izmaiņām saistībā ar speciālistu pieņemšanas vietām. Operāciju zāles un Reanimācijas nodaļa jau turpina strādāt stacionāra korpusa 3.stāvā, savukārt neirologa un kardiologa ambulatorās pieņemšanas, kā arī izmeklējumi ar ultrasonogrāfu tiek veikti stacionāra 5.stāvā.   Sākot ar 8.augustu visi traumatologi un LOR ambulatori pieņems Poliklīnikā, Palasta ielā 15, tur tiks veikti arī visi speciālistu nozīmētie rentgena izmeklējumi. Rekonstrukcijas laikā diagnostikas korpusa 1. un 2. stāva gaiteņi būs slēgti, tādēļ pārvietošanās uz 2.stāvā esošo fizioterapijas nodaļu un laboratoriju notiks caur pagraba stāvu.

Lūdzam klīnikas apmeklētājus un pacientus izturēties ar sapratni par radītajām neērtībām būvdarbu veikšanas laikā, kā arī sekot informācijai un norādēm. Informācija par visām aktualitātēm pieejama arī klīnikas mājas lapā www.cesuklinika.lv. 

 

Guntars Kniksts

 SIA „Cēsu klīnika” valdes priekšsēdētājs

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv