Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 7.aprīlis   Vārda dienu svin: Zina, Zinaīda, Helmuts
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 1.augusts  


Papildināts Cēsu novada pašvaldības komunālās tehnikas klāsts


  Esam jau informējuši, ka jūlija sākumā Cēsu novada pašvaldība saņēma Somijas firmas „Avant” minitrakotrus un agregātus, kas paredzēti pilsētas ietvju tīrīšanai un  teritoriju kopšanai. Pirmdien, 1.augustā tika piegādāti vēl trīs noderīgi agregāti – specializētā pļaušanas iekārta ceļmalu un grāvju izpļaušanai, sniega pūtējs un zaru šķeldotājs.

  Novada  pašvaldības Komunālās nodaļas komunālinženieris Didzis Ozoliņš stāsta:    „ Tagad mūsu rīcībā ir pļaujmašīna līdzenu teritoriju appļaušanai un specializētā ar hidromanipulatoru ceļmalu un grāvju izpļaušanai. Ik gadu kopjot pilsētas teritoriju izzāģējam daudz krūmu, zaru un tos nebija īsti kur likt. Tagad koksni šķeldosim, būs labs kurināmais. Ar šķeldotāju būs ko darīt arī Vaives pagastā. Sniega pūtējs savu lietderību parādīs ziemā. Periodos, ka intensīvi snieg, gar ielu malām nereti veidojas pamatīgi vaļņi, bet brauktuves un ietves kļūst ļoti šauras.  Posmus, kur ielu malās ir gravas vai pļavas, varēsim attīrīt ar jauno tehniku”.

Kā jau esam informējuši, šogad pavasarī Cēsu novada pašvaldība izsludināja konkursu par komunālās tehnikas piegādi un tajā uzvarēja individuālais uzņēmums „Eduards” no Tukuma. Uzņēmums piegādāja divus traktorus un agregātus – tīrāmās slotas, lapu un gružu savācēju, piekabi, sniega lāpstas, pļaujmašīnas, sniega pūtēju, pacēlāju. Modernā tehnika izmaksāja nepilnus 100 tūkstošus latu.

Attēlā:  Traktoru vadītāji Normunds Petaks ( priekšplānā) un Aivars Kozaks izmēģina darbībā jauno šķeldotāju.

Informāciju sagatavoja

Andris Vanadziņš

Cēsu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speicālists

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv