Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.aprīlis   Vārda dienu svin: Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 1.augusts  


Kļūsti par viesģimeni apmaiņas skolēnam no Vācijas, Austrijas vai Taizemes!

Vai Tev ir interese par citām kultūrām un vēlme kontaktēties ar cilvēkiem no dažādām pasaules valstīm, bet pats dažādu apstākļu dēl nevari doties apmaiņas gadā? Nebēdā! Skolēnu apmaiņas programma YFU Latvija piedāvā Tev savā ģimenē uzņemt 15-18 gadus vecu apmaiņas studentu/ti no citas valsts, kas savā veidā arī liks justies kā nokļuvušam citā zemē.

 

Tavai ģimenei būs iespēja ne tikai uzzināt par jaunā ģimenes locekļa zemi un kultūru, bet arī iepriecināt skolēnu apmaiņas programmas dalībnieku iepazīstinot viņu ar Latviju un tās tradīcijām. Iespējams, pateicoties Tev, uz pasaules būs par vienu cilvēku vairāk, kas runā latviski. Tiek meklētas arī krievvalodīgas ģimenes!

 

Ieguvēji, protams, būs arī viesģimeņu bērni, jo viņiem būs iespēja uzlabot savas svešvalodu zināšanas, nodibināt kontaktus un iegūt sev jaunus draugus, kuri pēc kopā nodzīvotiem 11 mēnešiem kļūs par īstu  māsu vai brāli. Viesģimenei jārēķinās, ka viesskolēns ēd kopā ar ģimeni un dzīvo Jūsu mājā/dzīvoklī, bet pārējiem izdevumiem (transports, skolas izdevumi, apģērbs, telefons utt.) naudu viņiem sūta īstie vecāki.

 

Jau augusta beigās Latvijā ieradīsies  18 skolēni no Vācijas, Taizemes un Austrijas. Šobrīd aktīvi notiek viesģimeņu meklēšana šiem burvīgajiem jauniešiem, tāpēc, ja Tava ģimene vēlētos uzņemt kādu no šiem skolēniem pie sevis - PIESAKIES!

 

Šeit arī intervija ar pagājušā gada viesģimeni apmaiņas studentam Ilianam 

 

Plašāka informācija:

e-pasts: ieva@yfu.apollo.lv, baiba@yfu.apollo.lv

Telefons: 67212025

 

 

YFU Latvija programmas koordinatore

Baiba EzeriņaAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv