Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.jūlijs   Vārda dienu svin: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 1.septembris  


Cēsu Bērnu un Jauniešu diena 1.septembrī

1.septembris – Zinību diena, Pirmā skolas diena, Mācību uzsākšanas diena - taču Cēsu bērniem un jauniešiem šī diena jau sesto gadu ir atmiņā kā „Cēsu Bērnu un Jauniešu diena”. Arī šogad Cēsu pilsētas Jauniešu dome organizē šo projektu un dod iespēju gan lieliem, gan maziem cēsniekiem izpriecāties pirms mācību uzsākšanas. Organizatori priecājas, ka tāpat kā vienmēr visi šīs dienas pasākumi pilsētā ir bez maksas.

 

1.septembrī no plkst. 12:00- 16:00 Maija parka un Bērnu laukuma teritorijā varēs izklaidēties mazākie cēsnieki. Bērnu rīta šīgada tēma ir „Cirks”, tādēļ visa pasākuma teritorija tiks dekorēta atbilstoši cirka atrakciju vajadzībām. Mazajiem interesentiem būs iespēja piedalīties dažādos konkursos, parādīt savu prasmi radošajās darbnīcās un atrakcijās, piemēram, prasmi dejot uz virves, noturēties uz līdzsvardēļa vai pieveikt pretiniekus spēlē „Cirks”. Lai veicinātu bērnu aktivitāti, mazajiem būs iespēja pelnīt dažādas dāvaniņas un saldumus. Aktīvākie bērni arī paši, ar mākslinieku palīdzību, varēs pārtapt par klauniņiem. Varēs arī vērot Cēsu Jauniešu tautas teātra mīmu uzstāšanos.

 

Maija parka teritorijā uz skatuves norisināsies mazo mākslinieku koncerts. Uzstāsies ansamblīši, solisti un dejotāji no Cēsu Bērnu un jauniešu centra, pirmsskolas izglītības iestādes „Akmens ligzda”, meitenes priecēs puiši no Cēsu Valsts ģimnāzijas - grupa „Snapshot”, būs klausāmi arī „Saldie meli” un varēs vērot deju grupas „Impulss” un „2x2” uzstāšanos.

 

Vakarā no plkst. 18:00 līdz 23:00 Cēsu Muzeja Pils dārzā notiks vakara daļa jauniešiem. Uz lielās skatuves uzstāsies tādas muzikālās apvienības kā „Tumors”, „Ak69”, „Meem”, „Cacophonics” un „All Day Long”. Taču vakara kulminācijā plašāk pazīstamā grupa „Dzelzs Vilks”. Uz pasākumu tiek aicināti arī vecāki.

 

Paralēli koncertam būs iespēja skatīties brīvdabas kino – īsfilmas no filmu apvienības KOMEDIA, kā arī apskatīt Cēsu pilsētas svētkos pašu cēsnieku veidoto kopgleznu „Cēsis zied!”

 

Nogurušākajiem apmeklētājiem būs iespēja apmesties atpūtas stūrītī un nobaudīt paša ceptu maizīti un malkot tēju pie ugunskura.

 

Visas dienas garumā pasākuma teritorijās patrulēs Valsts un Cēsu pašvaldības policija un par kārtību palīdzēs rūpēties arī Vecāku dome. Jaunieši alkohola reibumā pasākuma teritorijā netiks ielaisti.

 

Pasākuma rīkotāji neuzņemas atbildību par jauniešu rīcību un uzvedību pēc pasākuma, par to atbild vecāki.

 

Paldies par atbalstu Cēsu pilsētas domei, Vidzemes vēstures un tūrisma centram, Cēsu Bērnu un jauniešu centram Jauniešu dienas organizēšanā un mūsu sponsoriem.

 

 

Informāciju sagatavoja

Alise Freimane

Cēsu pilsētas Jauniešu dome

t.26249818

jauniesudome@gmail.comAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv