Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2019.gada 23.augusts   Vārda dienu svin: Vitālijs, Ralfs, Valgudis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 1.septembris  


IENĀC BIZNESA INKUBATORĀ!

Tev ir biznesa ideja, bet nezini, kas nepieciešams, lai to īstenotu?

Tev ir uzņēmība, bet pietrūkst informācijas par to, kas nepieciešams dibinot uzņēmumu?

Tev ir vēlme veidot pašam savu uzņēmumu, bet nezini, ar ko sākt?

 

Piesakies, un Tev būs gan biznesa konsultācijas, gan biroja telpas, būs biznesa konsultants, kas palīdzēs kopīgi izstrādāt darba plānu un biznesa plānu!

 Tev atliks vien īstenot savu ideju!

 

Kas ir biznesa inkubators?

Biznesa inkubators ir organizācija, kas piedāvā atbalstu jaundibinātiem komersantiem dažādu pakalpojumu veidā, piedāvājot ar internetu un biroja tehniku aprīkotas biroja telpas, biznesa kontaktus un konsultācijas.

 

Biznesa inkubatora Cēsis (BIC) izveidošanas mērķis ir veicināt jaunu, konkurētspējīgu biznesa ideju realizāciju dzīvē, izmantojot dažādus komercdarbību veicinošus pasākumus sekmēt jaunu komersantu un komercsabiedrību rašanos un veiksmīgu darbību Cēsu pilsētā, tā veicinot Cēsu ekonomisko attīstību.

 

Kas var pieteikties?

Dažādu ideju autori - gan fiziskas personas, fizisku personu grupas, gan juridiskas personas, kam ir vajadzīgs atbalsts savas idejas īstenošanai. (Neatkarīgi no apdzīvotās vietas.)

 

Tavas iespējas biznesa inkubatorā:

  • Atbalstītās idejas autoram bez maksas tiek nodrošināta piemērota darba vide (darba vieta labiekārtotā biroja telpā, pieejama biroja tehnika, juridiskā adrese, pārrunu/semināru telpa u.c.) pirmajās 4 nedēļās.
  • Sadarbībā ar BIC konsultantu bez maksas tiek sastādīts Individuālais darbības plāns pirmajām 4 nedēļām.
  • Sadarbībā ar BIC konsultantu bez maksas tiek izstrādāts detalizēts biznesa plāns 4 nedēļu laikā.
  • Biznesa plāna izstrādāšanas procesā idejas autors pārliecinās par idejas dzīvotspēju un savu vēlmi dibināt komercsabiedrību idejas realizācijai.
  • BIC konsultē un palīdz dibināt/reģistrēt komercsabiedrību.
  • Biznesa inkubatorā jaunajam komersantam pirmajā darbības gadā ir jāsedz tikai 10% no izdevumiem par telpu u.c. pakalpojumu izmantošanu. Vēlāk jaunizveidotā komercsabiedrība slēdz līgumu ar BIC par turpmāko darbību biznesa inkubatorā un turpina veiksmīgi attīstīt savu uzņēmumu.

 

Kur un var pieteikties?

Jāaizpilda īsa pieteikuma forma (http://www.cesis.lv/?p=470) un jānosūta/jānodod Biznesa inkubatoram Cēsis (Cēsīs, Pļavas ielā 3a, 3.stāvā).

 

Pieteikuma forma atrodama arī Cēsu mājas lapā www.cesis.lv; saņemama Biznesa inkubatora telpās; Cēsu pilsētas domes Attīstības plānošanas nodaļā Cēsīs Raunas ielā 4, (64124702).

 

Kas izvērtē pieteikumu un cik ilgā laikā?

Pieteikumus apmēram vienas nedēļas laikā izskata biedrības „Biznesa inkubators Cēsis” valde. Ideju autori tiek aicināti klātienē prezentēt savu ideju.

 

(Inkubatora Valdes sēdes notiek ne retāk kā reizi mēnesī un tajās lemj par labāko biznesa ideju autoru uzņemšanu inkubatorā. Biedrības valdi veido SIA „Cēsu Klēts”, SIA „Uzņēmējdarbības atbalsta fonds” (www.nluaf.lv), biedrības „Latvijas biznesa eņģeļu biedrība” (www.biznesa‑engeli.lv) un Cēsu pilsētas domes pārstāvji.)

 

Nāc un izaudzē savu biznesa ideju uzņēmumam saudzīgā vidē – Biznesa inkubatorā!

 

 

Aktivitātes:

Biznesa inkubators savu darbību uzsāka Cēsīs š.g.11.augustā.

Var uzskatīt, ka sākotnējā interese par biznesa inkubatoru Cēsīs ir liela, jo jau 27.augustā inkubatora valde nolēma atbalstīt divu potenciālo komersantu idejas un uzņemt pārstāvjus biznesa inkubatorā, piedāvājot konsultācijas un pakalpojumus, kas nepieciešami, lai īstenotu un attīstītu konkrēto ideju.

Lai paplašinātu izpratni par Biznesa inkubatora Cēsis darbību un tā piedāvātajiem pakalpojumiem, uz tikšanos 27.augustā tika aicināti potenciālie sadarbības pārstāvji no Cēsīs pārstāvētajām bankām, Nodarbinātības Valsts aģentūras Cēsu filiāles un Valsts ieņēmuma dienesta Cēsu filiāles. Diskusijas laikā banku pārstāvji izrādīja lielu interesi par inkubatora darbību Cēsīs un norādīja uz problēmām, ar kurām jāsaskaras attīstot komercdarbību. Noslēgumā dalībnieki norādīja uz biznesa inkubatora piedāvāto pakalpojumu nepieciešamību Cēsīs un vienojās par turpmāko sadarbību, tādejādi kopīgi veicinot uzņēmējdarbības attīstību Cēsīs un tās apkārtnē.

Vairāk informācijas: www.cesis.lv/Biznesa inkubators, vai pa tālruni 64122707

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv