Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 13.jūlijs   Vārda dienu svin: Margrieta, Margarita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 1.septembris  


Cēsniecēm (-kiem) iespēja piedalīties pašu radītu tērpu konkursā

„Naivisms modē” jeb „Stils Bez Tabu” meklē jaunus talantus !

 

 

TV 3 stila ziņu rubrika “Stils Bez Tabu” izsludina radošo modes konkursu “Naivisms modē”. Līdz 27. septembrim konkursā ar pašu radītiem tērpiem aicināti pieteikties tērpu autori bez izglītības modes sfērā. Galvenā balva – 300 LVL. Konkursa fināls notiks 12. oktobrī.

 

“Stils Bez Tabu” komandas novērojumi, veidojot reportāžas, liecina, ka neordinārus tērpus un aksesuārus rada entuziasti bez profesionālas izglītības. „„Naivisms modē” ir kā dabas bērna skatījums uz dzīvi, parādībām un mākslu. Turklāt ir būtiski padarīt modi daudzšķautņaināku un novērtēt Latvijā radītas lietas,” uzskata rubrikas „Stils Bez Tabu” veidotāja un konkursa idejas autore Gundega Skudriņa.

 

„Stils Bez Tabu” komanda informē, ka konkursā var piedalīties ikviens neatkarīgi no dzimuma vai vecuma, kura hobijs ir tērpu darināšana un kuram nav izglītības apģērbu dizaina specialitātē. Gundega Skudriņa stāsta: „Tērpu materiālu un tehnikas izvēle absolūti netiek ierobežota. Piedalīties var ikviens, kurš šuj, ada, metina vai līmē. Galvenais – lai autora radītās lietas tiek nokomplektētas, un tās veido vienu tērpu.”

 

Konkursa uzvarētāju noteiks „Stils Bez Tabu” pieaicināta žūrija Latvijas modes mākslinieku, stila žurnālu redaktoru un citu radošo personību sastāvā. Konkursa fināls, kurā notiks dalībnieku tērpu demonstrēšana, notiks 12. oktobrī izstāžu zālē „D.Fab”.

 

Lai piedalītos konkursā, līdz 27. septembrim jāiesniedz:

  • autora darināta tērpa fotogrāfija;
  • tērpa autora fotogrāfija;
  • īss apraksts brīvā formā par tērpa autoru.

 

Pieteikumu pieņemšana:

  • info@stilsbeztabu.lv
  • Maskavas iela 322, Rīga, LV – 1063, ar norādi TV3 „Stils Bez Tabu” konkursam.

 

Konkursa nolikums:

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv