Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.jūlijs   Vārda dienu svin: Lija, Olīvija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 1.oktobris  


Darbu atsāk naktspatversme

No 1.okobra savu darbību atsāks Cēsu pašvaldības aģentūras „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra” pagaidu naktspatversme.

Naktspatversme saviem klientiem nodrošina naktsmītni, ēdienu un personīgās higiēnas iespējas. Naktspatversmes pakalpojumu var izmantot, ilgākais - 3 mēnešus, kuru laikā pakalpojuma saņēmējam ar sociālā darbinieka atbalstu jācenšas uzlabot savas dzīves apstākļus.

Naktspatversmē klientus uzņem katru dienu laikā no pulksten 18:30 līdz 19:30, tā jāatstāj līdz pulksten 7:00. Nakts stundās klientus uzņem tikai ārkārtas situācijās. Naktspatversmes pakalpojumus nevar izmantot personas, kas atrodas alkoholisko dzērienu reibumā.

Lai uzturētos naktspatversmē nepieciešams sociālā darbinieka norīkojums, to izsniedz Cēsu pašvaldības aģentūrā "Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra", Bērzaines ielā 18, 2.stāvā, 8.kabinetā. Jāpiebilst, ka tikai pirmo reizi (pirmo nakti) naktspatversmes pakalpojumu var saņemt bez norīkojuma. Naktspatversmes pakalpojums ir maksas pakalpojums: bezpajumtniekiem, kuru pēdējā deklarētā dzīvesvieta ir Cēsis, maksa par vienu nakti patversmē - 50 santīmi, bezpajumtniekiem no Cēsu rajona - Ls 3.50, bezpajumtniekiem no citiem rajoniem - Ls 5.00.

Aicinām ikvienu, kurš ievērojis kādu no pilsētas bezpajumtniekiem, informēt viņu par iespējām nakšņot naktspatversmē, Bērzaines ielā 16/18, kā arī lūdzam informēt Cēsu pašvaldības policijas dežurantu telefoniski (64122735) par bezpajumtnieku atrašanās vietām.

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Laine Zālīte

Cēsu pašvaldības aģentūras

„Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra”

Sociālo pakalpojumu nodaļas pilngadīgām personām vadītāja

Tālrunis: 64127898Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv