Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 11.augusts   Vārda dienu svin: Olga, Zita, Liega, Zigita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 1.novembris  


Artūra Daukuļa fotoizstādes „Pasaule cēsnieka skatījumā“ atklāšana Cēsu Kultūras centrā 2.novembrī plkst.16:00

23 gadus vecais cēsnieks Artūrs Daukulis ar radošo fotogrāfiju nodarbojas jau četrus gadus kopš iestājies Jūras akadēmijā, sekojot sava kursa biedra aizrautībai. Uzvara fotokonkursā „Reportāža par manu augstskolu“ 2005.gadā veicināja Artūru šai mākslai pievērsties nopietnāk. Konkursa žūrijā bija Latvijā pazīstami un novērtēti Latvijas fotogrāfi (Gunārs Binde, Vilnis Auziņš, Māra Brašmane u.c.), kas pārliecinoši Artūra iesūtītajiem darbiem piešķīra augstāko punktu skaitu.

 

Pirms diviem gadiem absolvējis Latvijas Jūras akadēmiju un ieguvis stūrmaņa kvalifikāciju, Artūrs savu darba gaitu laikā šķersojis gandrīz visus pasaules okeānus, un ir maz tādu vietu, kur viņš vēl nav pabijis. Artūra fotodarbi top kuģojumu laikā un tajos dominē pasaules jūru ainavas.

 

Izstādē „Pasaule cēsnieka skatījumā“ apkopoti darbi, kas attēlo gan jūras ainavas, gan ainas no tālu zemju – Salvadoras, Hjūstonas, Šanhajas krastiem. Vienā no darbiem attēlota glābšanas operācija, kā jūrā tiek glābta zvejnieku laiva.

 

„Varbūt jūrnieka profesija nav gluži tāda, kā rāda kinoekrānos, tomēr tā ir romantiska un ļoti aizraujoša profesija. Man ir ļoti svarīga apņemšanās nepalaist garām to skaistumu, ko šajā laikā esmu redzējis un parādīt to jums,“ saka Artūrs.

 

Informāciju sagatavoja:

Ilona Asare

Cēsu Kultūras centrs

Tel.4122431, ilona@kulturcentrs.lv.Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv