Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2019.gada 26.augusts   Vārda dienu svin: Natālija, Tālija, Broņislava, Broņislavs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 1.novembris  


Starptautisks darba gadatirgus Somijā - iespēja uzņēmējiem piesaistīt darbaspēku no Eiropas

 

Laikā kad uzņēmēji arvien vairāk izjūt darbaspēka trūkuma problēmu Latvijas darba tirgū, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) un EURES (EURopean Employment Services) piedāvā uzņēmējiem palīdzību darbinieku piesaistei arī no Eiropas valstīm.

 

21.novembrī Somijas pilsētā Turku norisināsies starptautisks darba gadatirgus, kuru organizē Universitāšu akadēmiskās personālatlases aģentūra sadarbībā ar Turku Universitāti, Turku Profesionālo Institūtu un Turku Nodarbinātības dienestu/EURES.

 

Latvijas darba devējus šajā pasākumā pārstāvēs NVA Liepājas filiāles reģionālais EURES konsultants Andris Segliņš, informējot interesentus par darba iespējām Latvijā, kā arī visiem interesentiem tiks reklamētas līdz paņemtās Latvijas darba devēju vakances.

 

Turku reģions ir pazīstams kā universitāšu un studentu reģions un līdz ar to pasākums sniedz iespēju dažādu nozaru uzņēmējiem satikt un iepazīties ar tūkstošiem kompetentu un izglītotu somu studentu un augstskolu absolventu un izvēlēties savam uzņēmumam potenciālos darbiniekus.

 

Uzņēmējiem ir iespēja pieteikt sev nepieciešamo speciālistu vakances EURES konsultantam un līdz ar to prezentēt uzņēmumu un tā vakances Somijas darba meklētājiem.

 

Lai iesniegtu sava uzņēmuma vakances Darba gadatirgum Somijā, lūdzu, sazināties ar NVA Liepājas filiāles reģionālo EURES konsultantu Andri Segliņu, e-pasts: Andris.Seglins@nva.gov.lv , tālrunis – 63429422

 

Papildu informācija par darba gadatirgu Somijā ir pieejama Nodarbinātības valsts aģentūras mājas lapā: www.nva.gov.lv/eures un pie NVA Liepājas filiāles reģionālā EURES konsultanta Andra Segliņa.

 

Gaidīsim jūsu pieteikumus!!!!

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv