Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 1.jūnijs   Vārda dienu svin: Biruta, Mairita, Bernedīne
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 1.novembris  


Popgrupa „Hey” piedalās III Starptautiskajā bērnu un jaunatnes daiļrades festivālā „Debija 2008”

Cēsu Kultūras centra radošās popgrupas „Hey” pieci dalībnieki un vadītāja Ina Aizgale no 27. līdz 29. oktobrim piedalīsies III Starptautiskajā bērnu un jaunatnes daiļrades festivālā „DEBIJA 2008”.

 

Festivāls norisināsies uz prāmja „Silja Festival”, kur ietilpst 2200 pasažieri, veicot braucienu Rīga – Stokholma – Rīga.

 

Konkursa repertuāram ir izvēlētas divas dziesmas: „Vēl ir laiks” (Z. Liepiņš) dziesma startēs uz nomināciju dance song un dziesma „Mirklis” (J. Ķirsis, A. Putniņa) uz nomināciju lyric song.

 

Konkursa mērķis ir piešķirt iespēju jauniem izpildītājiem no Latvijas un citām valstīm, parādīt savu talantu un panākumus, saņemt speciālistu novērtējumu, salīdzināt savējo meistarības līmeni ar citiem izpildītājiem, radīt radošos kontaktus visā pasaulē.

Koncerti notiks zālē ar lielo skatuvi un videoekrānu 500 skatītājiem. Žūrijā piedalīsies populāri aktieri un mūziķi, komponisti, režisori, horeogrāfi.

 Popgrupas „Hey” pats pirmais koncerts bija 1995.gada Ziemassvētkos Kultūras centrā, no tā laika arī sākta skaitīt „Hey” pastāvēšanas vēsture. Popgrupas vadītāja Ina Aizgale arī pati labprāt komponē dziesmas, aktīvi iesaistās Cēsīs notiekošajos mūzikas pasākumos. Cēsu 800 gadei veltītā dziesma „Cēsnieks”, ir vēl viens Inas Aizgales ieguldījums mūzikas jaunradē.

Jāatzīmē, ka 1. novembrī grupa „Hey” dosies uz Druvienu, lai piedalītos Vidzemes popgrupu festivālā „Brūklenīte”.

Savukārt 18. novembrī Rīgā, Sporta arēnā, popgrupa muzicēs „Čikāgas piecīšu” koncertā kopā ar citām pazīstamām bērnu popgrupām.

                   

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras centra reklāmas speciāliste

Tel. 64122431

Mob. 29293195

E – pasts: daiga@kulturcentrs.lv

www.kulturcentrs.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv