Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.jūlijs   Vārda dienu svin: Antra, Adele, Ada
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 1.novembris  


Svētku pasākumi novembrī

Latvijas Republikas proklamēšanas 90. gadadienai veltītie pasākumi.

Svētku programma piedāvā virkni pasākumus dažādām mērķauditorijām: jauniešiem, ģimenēm ar bērniem, pieaugušajiem un pensionāriem.

11. novembrī plkst. 19.30.Cēsu Kultūras centrā tiks demonstrēta mākslas filma „Rīgas sargi”. Filmas pirmizrāde notika 2007.gada novembrī, un tika demonstrēta gandrīz visās Latvijas pilsētās, filma atzīta kā viena no dārgākajām Latvijas mākslas filmām. Filmā tiek stāstīts par vēsturiskajiem notikumiem Rīgā 1919.gadā, kad cīņai par Latvijas galvaspilsētu apvienojās 11 000 drosmīgo aizstāvju, kas stājās pretī 50 000 iekarotājiem.

15. novembrī plkst. 18.00 aicinām uz grupas „Sīpoli” koncertu. Šis ir vienīgais svētku pasākums, uz kuru ejot jāiegādājas biļetes. Biļešu iepriekšpārdošana Cēsu Kultūras centrā no 3.novembra. Mārtiņš Brauns, Niks Matvējevs ar unikālu skanējumu un intonācijām, sarkastiski romantisku dzīves redzējumu 33 gadus pēc sākuma, 20 gadus pēc beigām, aicina visus „savējos” !

16. novembrī Cēsu Kultūras centrā paredzēti divi pasākumi, plkst. 12.00 Cēsnieks Miks Dukurs un deju grupa Pro X aicina visus uz koncertu ģimenēm „Nevar saredzēt”. Miks mācījies Cēsu 1. pamatskolā, tagad veido solo karjeru, piedalījies „Eirovīzijas2008” un „Jūrmala”. Šobrīd aktīvs Tv3 „Koru karu” dalībnieks. Dziesma „Nevar saredzēt” ir pati jaunākā no Mika Dukura repertuāra. Dziesmas teksta autors ir Rolands Ūdris, mūziku jaunajam singlam rakstījis gan Miks, gan R. Ūdris. Pēc koncerta plkst. 14.00 īsfilma „Vienīgā fotogrāfija”. Īsmetrāžas filma par divām dienām Latvijā – par proklamēšanas dienu un dienu pirms tam. Kārļa Ulmaņa lomas atveidotājs Juris Žagars uzrunās skatītājus arī klātienē.

Uz svētku balli ar grupu „Sestā jūdze” 17.novembrī plkst. 21.00 Cēsu Kultūras centrā aicināti visi, kas grib dejot, izdejoties vai padejot.

 

18. novembrī plkst. 19. 00 Cēsu Sporta kompleksā, Vidzemes kamerorķestris un Cēsu pilsētas radošie kolektīvi, solisti iepriecēs skatītājus ar vērienīgu, skanīgu un patriotisku koncertuzvedumu „Paliec balta un pasargāta”.

Svētku kulminācija Vienības laukumā plkst. 21.30 vērojot uguņošanu.

 

Sagaidīsim svētkus kopā – katrs atsevišķi un kopīgos pasākumos!

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras centra reklāmas speciāliste

Tel. 64122431

Mob. 29293195

e- pasts: daiga@kulturcentrs.lv

www.kulturcentrs.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv