Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 1.novembris  


19.novembrī Igo koncerts „Uguns” izgaismos Cēsis

19.novembrī plkst.18:00 Cēsu 2.pamatskolā (Gaujas iela 45) viesosies Igo un viņa pavadošā grupa ar koncertprogrammu „Uguns”.

Koncertprogrammas "Uguns" pamatā ir Jāņa Strazda mūzika un Igo dzeja. Visi programmas skaņdarbi veltīti uguns tēmai un šīs stihijas dažādām izpausmēm. „Galvenā domā ir dažādos veidos apspēlēt uguni – tas var būt gan Jāņuguns, gan malduguns. Uguni cilvēce pazīst jau ļoti sen, tāpēc tēmas un to interpretācijas ir dažādas, bet, protams, bez etniskās mūzikas elementiem te iztikt nevarēs," par jauno koncertprogrammu „Uguns” stāsta Igo.

Klausītājiem būs iespēja dzirdēt gan jaunas dziesmas, gan skaņdarbus no Igo iepriekšējo gadu veikumiem, tostarp arī labi zināmas un publikas iemīļotas kompozīcijas. Igo koncertturneja „Uguns” jau atzinīgi novērtēta citās Latvijas pilsētās atzīstot, ka mūziķim jaunajā programmā izdevies tvert plašu emociju gammu, kas gan liek aizdomāties, gan emocionāli uzrunā ikkatru.

Koncertos būs iespēja iegādāties IGO koncertprogrammas „UGUNS” jauno CD

Biļetes uz koncertu var iegādāties iepriekšpārdošanā „Biļešu paradīze” kasēs, internetā www.bilesuparadīze.lv , Cēsīs Tūrisma informācijas centrā (Pils laukums 9).

Biļetes cena: Ls 4, - ; Ls5, - ; Ls 6, -; Ls 7, -

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr. 28318318; 28342115

E – pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv