Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 3.aprīlis   Vārda dienu svin: Daira, Dairis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 1.novembris  


Cēsu novada pašvaldībā darbu uzsāk eksperts siltuma apgādes jautājumos.

   Sākot ar 1.novembri Cēsu novada pašvaldības Komunālajā nodaļā darbu uzsācis eksperts siltuma apgādes jautājumos Agris Pavļukēvičs. Pašvaldība bija izsludinājusi konkursu par jauno amata vietu un Agris tika atzīts par labāko pretendentu. Kā uzsver Cēsu novada domes priekšsēdētājs Gints Šķenders – „ Pilsētas siltumapgādes sistēmas efektivitātes uzlabošana, daudzdzīvokļu namu siltināšana un maksas par apkuri samazināšana ir svarīgi mērķi. To sasniegšanā vienlīdz ieinteresēti ir gan iedzīvotāji, gan pašvaldība, gan siltumtīklu apsaimniekotāji. Mums ir bijis daudz diskusiju, veikti pētījumi, saņemti ieteikumi par siltumapgādes sistēmas uzlabošanu. Tagad ir pienācis laiks praktiskiem darbiem, tāpēc profesionālis siltuma apgādes jautājumos pašvaldībā ir nepieciešams.”

  Līdz šim A. Pavļukēvičs sešus gadus strādāja uzņēmumā, kas Latvijā un Igaunijā piedāvāja risinājumus namu energoefektivitātes uzlabošanai un siltuma ekonomēšanai. Agris uzskata, ka Cēsu pašvaldībā viņa galvenais uzdevums būs palīdzēt iedzīvotājiem rast labus risinājumus siltuma ekonomijai un apkures rēķinu samazināšanai. Protams, svarīgi būs arī veidot auglīgu sadarbību ar Cēsu siltumtīklu apsaimniekotājiem.  

  Jāpiezīmŗe, ka gan eksperts siltuma apgādes jautājumos, gan ainavu arhitekts Cēsu novada pašvaldībā strādās Eiropas Savienības fondu pilnībā finansēta projekta ietvaros.

  Informāciju sagatavoja

Andris Vanadziņš

Sabiedrisko attiecību speciālistsAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv