Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 1.aprīlis   Vārda dienu svin: Dagnis, Dagne
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 1.novembris  


Jau trešo gadu norisinās biznesa ideju konkurss „CĒSĪS VAR!”!

Ceturtdien, 8. novembrī plkst 14:00 notiks jau trešā biznesa ideju konkursa "CĒSĪS VAR!" atklāšana. Konkursa ievadseminārā būs iespējams dzirdēt par šī gada konkursa norisi un nosācījumiem, kā arī jauni un pierdzējuši uzņēmēji dalīsies pieredzē par to kā viņiem ir veicies uzsākot uzņēmējdarbību. Kā vienu no jaunajiem un veiksmīgajiem uzņēmējiem esam izvēlējušies Jolantu Sausiņu, kas ir 2010. gada biznesa ideju konkursa "Cēsīs var!" dalībniece un kafejnīcas "Cafe 2 Locals" īpašniece un vadītāja.

Atskatoties iepriekšējos gados esam gandarīti, ka divu gadu laikā par konkursu savu interesi ir izrādījuši gandrīz 500 cilvēku. Esam saņēmuši 58 idejas, no kurām 39 tika izvirzītas finālām. 

Iesniegto ideju autoru loks bija plašs vecuma ziņā. Jaunākie ideju autori, kas ieguvuši arī naudas balvas, ir skolēni, savukārt vecākie pārstāvji ir ļoti cienījama vecuma. Ideju autori ir ne tikai no Cēsīm un apkārtējiem novadiem, bet arī no Madonas un Rīgas.

No 9. novembra līdz 20. novembrim ikviens interesents varēsies pieteikties bezmaksas konsultācijām, kas palīdzēs sagatavot ideju iesniegšanai un veiksmīgi uzsākt uzņēmējdarbību.

Līdz 21. novembrim ikviens interesents aicināts iesūtīt savu biznesa, kuru izvērtēs komtetenta žūrija un lems par idejas virzību finālam.

29. novembrī notiks labāko biznesa ideju prezentēšana žūrijas komisijai un apbalvošana.

 Ar konkursa norisi un nosacījumiem varat iepazīties www.cesis-var.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv