Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 1.novembris  


Cēsu pilsētas maģistrālo ielu rekonstrukcijas 2.kārta noslēgusies

Cēsu novada pašvaldība 2010. gada rudenī uzsāka vērienīgu ielu rekonstrukcijas projekta „Cēsu pilsētas maģistrālo ielu rekonstrukcija, 2.kārta” īstenošanu.

Lai arī projekta īstenošana nav ritējusi tik sekmīgi, kā bija plānots, vēlamais rezultāts ir sasniegts – projekta ietvaros rekonstruēts Zaķu ielas pārvads, Akmens, Saules un Vaives ielas.

Ceļu pārvada pār Bērzaines ielu Zaķu ielā rekonstrukcijas darbi noslēdzās 2011.gada 7.oktobrī. Savukārt pārējo ielu rekonstrukcija noritēja ar pārtraukumiem, kad 2011.gada pavasarī pašvaldība lauza līgumus par maģistrālo ielu rekonstrukcijas darbu veicēju SIA „Binders”, kas neuzsāka būvdarbus radušos sadārdzinājumu dēļ. Pašvaldība vairākkārt izsludināja iepirkuma procedūras, taču līdz līgumiem netika, jo nosolītās cenas bija tik augstas, ka nedz Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, nedz Valsts reģionālās attīstības aģentūra neakceptēja šādu līgumu slēgšanu. Tāpēc Cēsu pašvaldība 2011. gadā atkārtoti sludināja atklātu konkursu par maģistrālo ielu rekonstrukciju, kā rezultātā šī gada marta beigās pašvaldība pieņēma lēmumu atzīt par iepirkuma uzvarētāju SIA „Latvijas Ceļu būve”. Pēc saspringta būvnieku darba grafika arī Akmens, Saules un Vaives ielu rekonstrukcija ir veiksmīgi noslēgusies.

Maģistrālo ielu rekonstrukcija notiek Eiropas Savienības (ERAF) projekta apakšprogrammas „Nacionālā un reģionālā nozīme attīstības centru izaugsmes veicināšana līdzsvarotai valsts attīstībai” ietvaros, īstenojot projektu „Cēsu pilsētas maģistrālo ielu rekonstrukcija, 2.kārta” (vienošanās Nr.3DP/3.6.1.1.0/10/IPIA/VRAA/004/046). Rekonstrukcijas kopējās izmaksas sastādīja 1 242 409.22 LVL lielu budžetu, no tām projekta izmaksas ir 881 379.19 LVL, t.sk. Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējums 749 172.31 LVL un valsts budžeta dotācija 19 831.02 LVL.

 

Informāciju sagatavoja:

Cēsu novada pašvaldības

Projektu grāmatvede-ekonomiste

Sandra CapareAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv