Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.jūlijs   Vārda dienu svin: Antra, Adele, Ada
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 1.decembris  


Banku augstskolas pārstāvji 1.decembrī apmeklēs Cēsu skolas

Šā gada 1.decembrī Banku augstskolas (BA) pārstāvji viesosies Cēsu skolās, turpinot uzsākto dialogu ar skolēniem un skolotājiem vidējās izglītības mācību iestādēs, stāstot par augstākās izglītības iespējām Latvijā.

 

Augstākās izglītības piedāvājums ir plašs, tāpēc būtiski ir skolēniem un skolotājiem sniegt informāciju no pirmavota par iespējām, kādas paveras, iestājoties BA.

 

„Skolēni galvenokārt interesējas par nepieciešamajām prasībām un priekšzināšanām un Uzņemšanas noteikumiem, lai iestātos Banku augstskolā. Mūsdienu situācijā, aktuāls jautājums ir studiju maksa un iespējas pieteikties uz studiju un studējošo kredītu ar valsts galvojumu, kā arī iegūt stipendiju”, stāsta Bakalaura un maģistra studiju programmu „Uzņēmējdarbības vadīšana” direktore Elita Lielā.

 

Kāpēc ir vērts izvēlēties studēt tieši BA? Programmu direktore E.Lielā par svarīgāko uzskata to, ka:

 

 „Banku augstskolā strādā profesionāli docētāji ar praktisku pieredzi dažādās uzņēmējdarbības un finanšu jomās , kas nodrošina studiju kursu pasniegšanu atbilstoši reālajai situācijai gan teorētiskajā, gan praktiskajā aspektā. Liela uzmanība tiek pievērsta studenti svešvalodu prasmes pilnveidošanai, lai absolventi varētu sekmīgi strādās globālajā darba tirgū. Studiju procesā tiek apgūtas prasmes, kas nodrošina spēju veikt profesionālos pienākumus, analizējot ekonomiski-finansiālos procesus mikro, makro līmenī un vadīt identificētos riskus, kā arī prasmi pielietot teorētiskās zināšanas, lai īstenotu praktiskas uzņēmējdarbības inovatīvās idejās.

Absolvējot Banku augstskolu, ikviens students ir spējīgs strādāt vietējā un starptautiskajā uzņēmējdarbības vidē, patstāvīgi pieņemot lēmumus un īstenojot tos atbilstoši mainīgajai ārējai un iekšējai videi.

Tā kā Banku augstskola piedāvā profesionālu izglītību, izveidota cieša sadarbība ar uzņēmējiem, kas nodrošina prakses iespējas”.

BA no citām augstskolām atšķiras ar padziļinātiem finanšu studiju kursiem. Praktiski, nevienā Latvijas augstskolā nav tik plaša finanšu kursu apguve. Absolvējot BA, ikviens students ir spējīgs strādāt gan valsts, gan privātajā sektorā jebkurā nozarē un analizēt saimnieciskās darbības procesus.

Tā kā BA piedāvā profesionālu izglītību, izveidota cieša sadarbība ar uzņēmējiem, radot prakses iespējas. Visas BA studiju programmas ir profesionālās, tāpēc noteiktu kalendāro nedēļu apjomā studenti piedalās profesionālajā praksē, kuru noslēdzot izstrādā prakses pārskatus. Tas ļauj jau studiju laikā iegūt izpratni un praktisku pieredzi. Nereti studentiem tiek piedāvāts turpināt sadarbību ar prakses devēju, uzsākot darba attiecības. Liela daļa pēdējo kursu studentu jau strādā un tas ir teicams novērtējums studentu zināšanām.”

 

2007. gadā augstskola atzīmēja 15 gadu jubileju. Fakts, ka augstskolas absolventi ir darba tirgus dalībnieki, liecina, ka augstskolas sniegtā izglītība ir kvalitatīva, mūsdienīga un atbilst mūsdienu darba tirgus prasībā.

 

Esat laipni aicināti 2.decembrī uz tikšanos ar BA Studiju programmas koordinatori E.Blūmu, studiju programmu koordinatori L.Čabli un I. līmeņa augstākās profesionālās izglītības studiju programmu "Uzņēmējdarbība" un "Banku darbība" koordinatori A.Šēniņu, kā arī Banku augstskolas studentiem:

plkst. 9:00 - Cēsu 2.vidusskola,

plkst. 12:05 - Draudzīgā aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija,

plkst. 15:00 - Cēsu Valsts ģimnāzija

 

Plašāka informācija:

Banku augstskolas preses sekretāre Dana Kumpiņa, tālr: 29129329, e-pasts: dana.kumpina@ba.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv